Perşembe, Ocak 21, 2021

Yerel analist, “Bitcoin fiyatı 13.800 dolara düşebilir”

Bitcoin (BTC) fiyatı, Son 24 saat içinde yüzde 11’in üzerinde düzeltme gördü. Markets verilerine göre 19.338 $ ‘lık zirveden dönen Bitcoin şu anda 1.226 $’ dan işlem görüyor.

Kripto para piyasaları ile ilgili görüşlerini paylaşan bir analist, Fiyatlarda sert düzeltmelerin yaşanmasının normal olduğunu savunarak, “Bu kadar riskli bir ortamda işlem yapmamalıyız” uyarısında bulundu. 26 Kasım’da Twitter’da Değerlendirme paylaşan teknik analist Ahmet Solmaz, 1 BTC’nin fiyatının 14.700 $ ‘a düşebileceğini öne sürdü. Mesajında ​​şunları yazdı:

“Beklediğim düzeltmenin sert olduğunu söyledim. Örneğin, bugün 14.700. [dolar seviyesini] 17.000 günü görmek [dolarda] kapatabilir. Böylesine riskli bir ortamda TRADE yapılmamalıdır. “

Solmaz, Değerlendirmesinde, Piyasadaki süreç bir “ayı tuzağı” değilse, Bitcoin fiyatındaki düzeltme sürecinin daha derine inme ihtimali olduğunu söyledi.

Düzeltmek için 13.800 ABD dolarına kadar

Kaynak: Twitter / Ahmet Solmaz

Twitter’da paylaşılan bir başkası mesajında Analist, Bitcoin piyasasının mevcut hareketlerinin bir düzeltme süreci mi yoksa bir “ayı tuzağı” mı olduğunu belirlemek için biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. Solmaz şunları yazdı:

“[…] Düzeltmenin mi başladığını yoksa “ayı tuzağı” mı olduğunu bilmiyorum ama başladıysa […] düzeltme beklentim 13.800 [dolar] olarak güncelle. “

Coinotag Markets ve TradingView verilerine göre, BTC / USD çifti Çarşamba günü yoğun bir şekilde dalgalandı. Geçen gün neredeyse 19.500 $ gören Bitcoin, Sonraki saatlerde keskin bir satış yaşadı. Bitcoin yüzde 11 düşüşle 16.200 dolara geriledi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 34,584.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19