Yenilenebilir Enerji Bitcoin (BTC) Madencilerine Yardım Edebilir!

madencilik
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEO Yonathan Lapchik, yenilenebilir enerji yoluyla Bitcoin (BTC) madenciliğinin halihazırda öne çıktığını açıkladı.

Cuma günü CEO Yonathan Lapchik ile bir röportaj yayınlandı ve Lapchik, bu sırada Bitcoin madenciliğini yenilenebilir enerji konusuyla açıkladı. Görüşmeci, Lapchik’in daha önce Bitcoin madenciliğinin yüzde 75’inin yenilenebilir enerjiden geldiğini iddia ettiğini belirtti.

Lapchik, “Yüzde 75’in gerçek bir rakam olduğunu düşünüyoruz.” dedi. “Madenciler yenilenebilir enerji kullanmaya gerçekten teşvik ediliyor.” 

Tesla’nın Bitcoin ile ödemeleri durdurma kararına da değinen Lapchik;

Elon’un, Bitcoin’i Tesla için bir ödeme mekanizması olarak kabul etmeden önce, alana girmeden önce bunu dikkate almaması şaşırtıcı.

Lapchik ayrıca, Bitcoin madenciliğinin yüzde 75’inin yenilenebilir enerjiden gelmesi hakkında; “Bunun Bitcoin ağındaki madenciler için gerçek bir durum olduğunu defalarca kanıtlıyoruz.” dedi.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!