Grayscale Ethereum Trust’ın Değeri 10 Milyar Dolara Yaklaştı!

Crypto    Financial Watchdog, Güney Kore'deki Dolandırıcılık Raporlarının 2020'de% 41'in Üzerinde Arttığını Söyledi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grayscale Ethereum Trust’ın toplam değeri bugün 9,3 milyar doların üzerine çıktı ve hafta boyunca yükseliş ivmesini sürdürdü.


Grayscale’in özel kripto yatırım fonları, kurumlar için düzenlenmiş kripto yatırım araçlarının yokluğunda kurumsal yatırımcılar arasında oldukça popüler hale geldi. Grayscale Bitcoin Trust, en büyük kripto fonlarından biridir ve şimdi Ether’e olan talep arttıkça, Grayscale bu kripto para birimine güveniyor.

Ethereum Fiyatı


Ethereum (ETH) şu anda canavar modunda, son beş günün 4 gününde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseliyor ve bugün erken saatlerde 2.955 dolarlık yeni bir ATH belirledikten sonra$ 4,155.28dolar seviyelerinde alıcı buluyor. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi, geçen hafta birçok altcoinin yüzde 30’un üzerinde düşmesine rağmen yükselişine devam etti.

Geçen ay Ethereum ağının yükselen gaz ücreti sorunu, Binance Smart Chain (BSC) gibi birçok merkezi alternatifin yolunu açan birçok defi protokolünü kullanmayı neredeyse imkansız hale getirdi. Bununla birlikte, görünen o ki, EIP-1559’un onaylanması ve kurumlar arasında artan talep ve DeFi’nin popülaritesi onu kısa vadeli gaz ücreti meselesine itmiştir.

Kurumlar Arası ETH Talebi Yükselişte


Boğa koşusunun başlangıcında Bitcoin, onu bir değer deposu olarak gören kurumların radarı altındaki tek dijital varlıktı. Bununla birlikte, boğa koşusu ilerledikçe, kurumlar Bitcoin’in ötesinde dijital varlıkları keşfetmeye başladı ve Ethereum, özellikle DeFi ekosisteminin başarısı ve yaklaşan ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte en güçlü seçenek olarak ortaya çıktı.

Birkaç yıl önce Bitcoin’i bir moda olarak gören JP Morgan gibileri, Ethereum’da halihazırda bir Bitcoin Trust sunmuş olan büyük bir potansiyel görüyorlar. Bankacılık devi tarafından yayınlanan yakın tarihli bir makale, Ethereum’u övdü ve ayrıca Ether’e yatırım yapabilir.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!