Pazartesi, Mart 1, 2021

Yatırım devi Motley Fool 5 milyon dolarlık BTC satın alacak!

Finans ve yatırım danışmanlığı devi The Motley Fool, Bitcoin’e (BTC) 5 milyon dolar yatırım yapacağını ve kripto para biriminin fiyatının 500.000 dolara yükselmesini beklediğini açıkladı.

Duyuruyu bir blog gönderisinde söyledi ve Şirket, pahalı borsa yatırım fonları yerine doğrudan Bitcoin satın alacaklarını belirtti. SimilarWeb’e göre yatırım kategorisinde dünyada beşinci sırada yer alan ve web sitesine aylık 87 milyon ziyaretçiye sahip olan Motley Fool, satın alma kararının ardından üç ana neden olduğunu söyledi: Bitcoin’in altından daha iyi bir değer deposu olması.

İşte nedeni:

1. Uzun vadede altından daha etkin değer depolayacağına inanıyoruz.
2. Önümüzdeki on yılda fiyatlandırma istikrara kavuşuyormuş gibi bunun işlemler için bir araç haline gelebileceğine inanıyoruz.
3. Enflasyona karşı verimli bir koruma sağlayabileceğine inanıyoruz.

– Motley Fool (@themotleyfool)

Şirket, para portföyü aracılığıyla Bitcoin’e yatırım yapacak, çünkü tahmin ettiği 40 varlıktan biri önümüzdeki 15 yıl içinde %1.000 getiri elde edecek. Motley Fool, takipçilerine temel varlık olarak dijital varlığı önerdi ve şirket kendi satın alımını yapmadan önce onlara BTC satın almaları için zaman verdi.

Açıklamada, uzun vadeli yatırım nedeniyle dalgalanmanın endişe yaratmadığı belirtildi.

“Bitcoin kısa vadede dalgalanmayı sürdürebilirken, uzun vadede 10 kat artış potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz. Bitcoin yatırımımızı uzun yıllar korumayı planlıyoruz. “

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 46,383.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98