Pazartesi, Kasım 30, 2020

XRP’yi bekleyen airdrop’ta son durum: Hangi borsalar bunu destekliyor?

Uzun süredir beklenen fiyat hareketini göstermeyen XRP, Mevcut performansıyla heyecan yarattı. Piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Xrp bir günde yüzde 35’in üzerine çıktı. 0.44 dolara kadar yükselen XRP, Haberin yayınlandığı 17.05 itibariyle 0.41 dolardan işlem görüyor.

Önümüzdeki ay XRP’yi bekleyen büyük bir airdrop var. Ağustos ayından beri yazdığımız gibi, XRP yatırımcılarına 1’e 1 Spark token verilecek. Spark, Flare Networks’ün kendi simgesidir. Flare Networks, Ripple Şirketi tarafından desteklenen akıllı sözleşme platformudur. Spark, bir XRP çatalıyla oluşturuldu. Platform, XRP ekosistemine akıllı sözleşme işlevselliği getirmeyi hedefliyor.

Airdrop nedir?

Birçok XRP yatırımcısı, varlıklarını airdrop’tan yararlanmak için hazırladı. En son verilere göre, 47 binden fazla hesap Spark token talep etmeye hazır. Bu hesaplarda tutulan toplam XRP miktarı 4,5 milyar.

XRP’lerini airdropu destekleyen borsalarda tutan yatırımcılar, 12 Aralık’ta airdrop günü olduğunda Spark tokenini 1’e 1 oranında alacaklar. Peki bu airdropu hangi borsalar ve cüzdanlar destekliyor?

Spark token airdrop’unu destekleyen borsalar:

 • Bithumb Probit ZB Bitrue Uphold GateHub NDAX.IO CoinSpot ÇapaUSD BTC Piyasaları CoinField eToro Bitbns

Cüzdanlar:

 • Xumm Ledger SafePal D’Cent Exodus Ellipal Guarda Cüzdan Ballet Cobo Vault

Diğer platformlar:

Nexo Santigrat

Binance, Kraken ve Bitstamp gibi borsalar, airdropu desteklemek için Flare Networks ile görüşüyor. Bu değişimlerin de destek sağlaması bekleniyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,882.96dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.92
  THYAO.IS₺11.57
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.89
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.60