XRP’nin 3 Dolara Ulaşma Şansı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Burada

Ripple (XRP) 4
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP’nin fiyatı 14 Nisan 2021’de 1,91 dolara yükseldi ve altcoin şu anda 3 dolara yükseliyor. 2017 boğa koşusu sırasında fiyat 3,14 dolara ulaştı. Mevcut hızda, fiyat düşen ticaret hacmine karşı yükseliyor ve satış baskısına direniyor.

Ortaya çıkan mükemmel ters korelasyon, fonların DOGE ve XRP’den aktığını gösterdi. Bu, XRP’nin yakın vadede en çok pompalayacağına ve birim önyargının en büyük yararlanıcısı olabileceğine işaret ediyor. Mevcut fiyat seviyesinde XRP satın alan perakende traderları için odaklanmış bir anlatı var.

XRP, 3 dolara yükseliş dönüşü mü başlatıyor? İşte bilmen gereken her şey

XRP, dün fiyatın yaklaşık %4 üzerinde 1,35 dolar seviyesinde işlem gördü ve ticaret hacmi düştü. Bununla birlikte, XRP durumunda hacimdeki düşüş HODLers tarafından birikimin bir işareti olabilir ve HODLer konsantrasyonunun artması olabilir. Dijital varlıklara yapılan toplam girişin, özellikle geçen hafta 233 Milyon Dolar’ın, 33 Milyon Dolar’ı XRP’ye yönlendirildi.

Bu, XRP’nin yönetim altındaki varlığını 83 Milyon Dolara çıkardı. Bu artan girişi yönlendiren faktörler, kurumsal yatırımcıların artan kabulü, enflasyon korkusu ve fiyat ivmesi olabilir. Bu, XRP’nin artan sosyal hakimiyeti ile birleştiğinde, fiyatın 2$ seviyesine ulaşması ve altcoin’in BNB’nin yerini alarak üç numaralı noktayı geri kazanmasına yardımcı olması muhtemeldir.

XRP, 3 dolara yükseliş dönüşü mü başlatıyor? İşte bilmen gereken her şey

Geçen hafta, XRP’deki kurumsal yatırımlar ikiye katlandı. Bu, mevcut rallide fiyatı yükseltmenin anahtarıdır. Ek olarak, XRP topluluğunun Ripple ABD Menkul Kıymetleri ile savaşın ve borsa Komisyon düzenleyicinin ilgisini temsil etmediğini iddia eden XRP’nin uzun vadeli fiyatı ve HODLers için yatırım getirisi için olumlu bir işaret.

XRP önceden mayınlanmıştır ve bu onu Bitcoin’den ayırsa da, uzun vadeli fiyat takdiri iki varlığı geniş anlamda benzer kılar.

ATH’sinden %60’ın üzerinde uzakta olmasına rağmen, mevcut likidite ve oynaklığın fiyatı daha yükseğe çıkarması muhtemeldir. XRP’nin toparlanması 2021’in başında başladı ve SEC’in 1,3 Milyar Dolarlık davasının ardından düşüşten geri dönüş yaptı. Ripple Labs. Dava açıldığından beri altcoin’in fiyatı sürekli olarak düştü. Nisan ayı başındaki toparlanma yüksek oynaklıkla geldi. Devam ederse, yatırımcıların XRP’ye olan güveni geri dönecek.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 1.36dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!