Pazartesi, Ocak 18, 2021

XRP, Zcash Fiyat Analizi

Altcoin piyasaları, Kısa vadede, Keskin bir düşüş kaydettikten sonra grafiklerde ılımlı bir toparlanma kaydettikten sonra, Kısa vadede kararsız görünüyordu. XRP, Bir destek seviyesi üzerinde sabit kaldı ve son geri çekilmesi, XRP’nin daha uzun zaman diliminde yükseliş görünümünü değiştirmek için yeterli değildi. Zcash karışık sinyaller gönderirken geri dönmesinin önümüzdeki saatlerde devam ettiğini görecek şekilde ayarlanabilir.

XRP (Ripple)

XRP, Zcash, Crypto.com Coin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Saatlik grafiklerde XRP, Destek seviyesini 0,62 $ ‘a yükseltti ve %23,6 geri çekilme seviyesi 0,618 $’ dan da madeni paraya destek sağladı. Temsil edilen diğer seviyeler, XRP’nin 0.28 $ ‘dan 0.78 $’ a yükselmesi için Fibonacci Retracement seviyeleriydi.

XRP’nin 0.46$ ‘dan toparlanmasının ardından RSI, 57 değerli boğalar lehine eğildi. Piyasa önümüzdeki günlerde güçlü bir hacim hareketi ile bir sonraki yönüne karar vermeden önce, Fiyat, Zarar durdurma emirlerini avlamak için her iki yönde birkaç yüzde puanı hareket edebilir.

İşlem hacminin, Piyasanın bir sonraki yönünü ortaya çıkarmak için dikkatlice izlenmesi gerekecek ve 0,6 doların altında bir kapanışın 0,51 dolara doğru bir hareket başlatması muhtemel.

Ripple CTO David Schwartz yakın zamanda meydana çıkarmak en az bir milyon XRP’ye sahip olduğunu ve kesin ayrıntılar açıklanmasa da 10 milyona yakın olabileceğini söyledi.

Zcash [ZEC]

XRP, Zcash, Crypto.com Coin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Saatlik grafikte, Müthiş Osilatör histogramda bir dizi kırmızı çubuk göstererek zayıflayan yükseliş momentumu gösterdi. Aslında, ZEC’in fiyatı yükseliş eğiliminde EMA şeritlerinin üzerine çıktı ve son birkaç saattir üzerinde kaldı.

Bu çelişkili sinyallerin ortasında, ZEC son 24 saatte 74 dolar seviyesinde oldukça sabit kaldı.

ZEC için 71,2 dolarlık bir destek seviyesi, direnç 81,4 dolar. Kısa vadede, piyasa yazım sırasında yönden yoksundu ve bir ZEC ticaretine girmeden önce piyasadan daha güçlü sinyaller beklemek daha iyi olabilir.

 

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,560.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18