XRP Yüzde 11 Değer Kaybetti | Ayı Piyasası Başlıyor mu?

xrp-boga
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12 Nisan günü SEC ile dava duruşması olan Ripple, mahkeme sonrasında yapılan olumlu açıklamalar sonrasında 1.46 Dolar seviyelerinden işlem gören XRP 1.83 Dolar’a kadar yükselmişti. Yükseliş kripto para topluluğunda geniş bir yankı uyandırmıştı. 14 Nisan günü düşüşe başlayan coin, 16 Nisan saat 18.00 itibariyle 1.56 Dolar’dan işlem görüyor. Ripple bu 4 gün içerisinde %25 yükseliş yaşarken ”14 – 16 Nisan” aralığında %11 düşüş yaşadı.

12 Nisan’daki mahkeme talep edilen ”Ripple yetkililerinin bankacılık kayıtları”nı vermeyi reddetti. Ripple her ne kadar zor günler geçirsede XRP ”10 – 16 Nisan” aralığında %42 değer kazandı.

5 Günlük XRP / USD Grafiği:

Ripple, menkul kıymet beyanında bulunmadığı için SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) tarafından dava edilmişti. Dava sonrasında XRP’de düşüşler yaşanırken toparlanması ve yükselişi uzun sürmedi.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!