Pazar, Ocak 24, 2021

XRP Yorum Analizi 24 Aralık

Dünyanın en büyük 4. kripto para birimi şu anda bir sorun sirkülasyonu dünyasında. SEC davasının haberi ile Ripple orman yangını gibi alev aldı ve XRP, değerinde büyük bir zararlarla karşı karşıya. Altcoin geçtiğimiz hafta % 51 arttı, ancak tüm kazançlarını baskı anında kaybetmeye yakın gibi görünüyor!

XRP

Kaynak: Coinmetrics

Kolektif piyasa için yükseliş döneminin ortasında geçen gün % 26.81’lik bir düşüş, XRP hodlers arasında çarpıcı bir endişedir ve ileride çok daha kötüye gidebilir.

XRP Yorum Analizi & 1 günlük grafik

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Son birkaç gündeki düşüş, XRP’nin birden fazla desteğin altına düştüğünü gördü. Token, 0,52 doların üzerinde zar zor bir arada tutuldu, ardından 0,42 dolarlık önemli desteği de düştü. Varlık da 0,39 doların altına düştü, ancak şu anda aralığın hemen altında geziniyor.

XRP’nin, grafiklerde bir sonraki destek olan 0.33 $ ‘a düştüğünü not etmek önemlidir. Varlığın 50 Hareketli Ortalama altındaki konumu, düzeltme süresinin yapılmasından çok uzak olabileceğinden, varlık üzerinde yalnızca daha fazla baskı oluşturabilir. Piyasa yapısı göz önünde bulundurulduğunda, bir geri çekilme döneminin tezahür etmesi gerekirken, yukarı doğru güçlü bir geri çekilme hayal etmek zor.

XRP Borsası için Gerekçe

XRP

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Göreceli Güç Endeksi veya RSI şu anda önceki piyasa düşük seviyelerine ulaşıyor ve küçük bir düzelme sonrasında, grafiklerde olası bir yeni-düşük gösterilebilir. Aşırı satım bölgesine düşen gösterge, XRP’nin ‘mevcut’ yükseliş perspektifini göz ardı edebilir.

Awesome Oscillator tarafından belirlenen yükselen düşüş momentumu da bir endişe faktörüdür. Token şu anda aşırı düşüş baskısı altında ve güçlü bir toparlanma tespit etmek zor.

Sonuç

Varlık, önemli bir yukarı doğru hareket etmeden önce desteği 0.33 $ ‘dan yeniden test edebilir. 0,42 Dolar, haftalık temel direnç olmaya devam ediyor ve bu hafta muhtemelen test edilmemiş gibi görünüyor.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.271795dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39