Son Gelişmeler

XRP Yorum 21 Şubat 2020:Ripple Yorum Ve Analizi

XRP Yorum 21 Şubat 2020
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP Yorum 21 Şubat 2020 – En popüler ilk 3 para kripto para birimi arasında yer alan XRP, 0,30 ABD dolarının altına düşmesine rağmen, XRP yorum ve analistleri XRP fiyatının yükseliş eğilimine geçeceğini öngörüyor.  Yazım saati itibari ile XRP fiyatı  0.2707 ABD Doları.

XRP Yorum 21 Şubat 2020: Ripple CEO’su Açıklaması!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bankacıların kripto para birimleri ile ilgili endişelerini yok etmeyi ve son teknoloji varlık sınıfıyla tanışmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Garlinghouse, CNN ile yaptığı röportajda yasa düzenleyicilerin, yasalara uyumlu olduğumuzu anladıklarında oldukça rahat hissettiklerini belirtti.

Ripple CEO’su – Ripple Yorum 2020

Garlinghouse, Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda bir kişinin ona ‘‘Kripto kelimesi burada hala kötü bir kelime.” dediğini belirtti. Geleneksel finans usulünün bu tutumundan dolayı Garlinghouse’ın işinin büyük bir kısmını, bankacılara kriptonun gerçek dünya sorunlarını yasalarla uyumlu şekilde nasıl çözebileceğini anlatmak oluşturuyor:

“Yaptığın işin büyük bir kısmını yasa düzenleyicileri ve bankaların üst düzey yöneticileri ile buluşmak ve onlara kripto para teknolojisinin, özellikle de Ripple’ın XRP biriminin, gerçek dünya sorunlarını yasalar ile uyumlu bir şekilde nasıl çözeceğini anlatmak oluşturuyor. İnsanlar bunu anladıklarında ise kripto para teknolojisine karşı daha olumlu bir tutum sergiliyorlar.”

XRP Yorum 21 Şubat 2020:Ripple’ın hızlı gelişimi

Ripple, Ekim 2019 itibarıyla aralarında 118 banka, 16 para transfer şirketi, yedi döviz şirketi, iki kripto para borsası, 11 ödeme sistemi işleticisi, altı yazılım ve teknoloji şirketi ve Deloitte’in de içinde bulunduğu sekiz diğer şirketinde yer aldığı 168 müşteriye sahip.

xrp yorum 2020 ripple yorum 2020
Ripple Yorum 2020

3,4 milyar dolar varlığa sahip Bangladeş merkezli banka olan Bank Asia, geçtiğimiz günlerde Ripple’ın blockchain tabanlı finansal hizmetler ağı RippleNet’e katıldı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve kripto para ve blockchain sektöründe en etkili isimlerin sıralandığı en iyi ilk 100 listesinde Brad Garlinghouse da yer aldı.

XRP Yorum 2020: Ünlü Trader Fiyat İçin Düşüş Uyarısı Yaptı!

Popüler trader ve ripple yorum analisti, aşağı yönlü fiyatlama hareketinin piyasa üzerindeki etkisini henüz tamamlamadığı konusunda XRP yatırımcılarını uyardı.

20 Şubat tarihinde atılan tweet’te, hem kripto para hem de geleneksel varlık yatırımcısı olarak bilinen Peter Brandt, bu ay XRP/USD Fiyat paritesinde Baş Omuz Baş formasyonunun oluşacağını ve fiyatları daha düşük seviyeye indirme potansiyelininde yüksek olduğunu ileri sürdü. 

Brandt: XRP’nin 0,20 dolara inmesi “olasılık” dahilinde

XRP Fiyatı son günlerde yaklaşık 0,35 ABD doları seviyesine ulaştı, ancak yazım sırasında fiyat 0,27 dolara doğru geriledi.

XRP Yorum 21 Şubat 2020
XRP Yorum 21 Şubat 2020 – XRP Yorum 2020 Günlük Grafik

Brandt şöyle yorumladı:

“Bu süreç, Baş Omuz Baş formasyonunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek için ilginç bir tecrübe olacak. Eğer öyleyse, hedef 0.2071 dolar olacaktır.”

Sözü geçen model, şubat ayı boyunca gerçekleşmiş bulundu. 9 Şubat’ta XRP/USD fiyat paritesi 0,28 dolara ulaştı, daha sonra 15 Şubat’ta 0,35 dolara yükselmeden kısa bir süre önce düştü.

Brandt, XRP’nin geleceğini öngörmediğini, bunun yerine potansiyel yüzde 25’lik kayıpların “olasılık” dahilinde olduğunu ekledi.

Ripple Yorum 2020: 17 Şubatta BitMEX Kullanıcıları %60 Düşüşle Şok Yaşadı

BitMEX Kripto para borsası, kısa bir sürede yüksek miktarda kayıp yaşanması nedeniyle para kaybeden XRP yatırımcılarından eleştiri ve hatta öfke dolu mesajlar almaya devam ediyor.

XRP Yorum 21 şubat 2020
XRP Yorum 2020 – BitMEX

13 Şubat tarihinde TSİ 17.00’de meydana gelen düşüş hareketinde, XRP/USD fiyat paritesi yüzde 60 aşağı yönlü bir hareket sergiledi. 0,33 ABD doları olan fiyat, 2 saniye içinde 0,13 dolara kadar geriledi.

XRP Yorum 2020:BitMEX’te XRP çöktü 

O sırada, yatırımcıların şikayetleri ve pozisyonların düzeltilmesi için alınan önlemler işleme konulmadı ve BitMEX tüm bakiyeleri otomatik olarak sildi.

BitMEX borsası piyasada, önemli bir kaldıraç hizmeti sağlayıcısı olarak bilinmekte. XRP seçeneğinde yatırımcılar 50 kata kadar kaldıraç hizmetinden yararlanabilmekteler.

Olayın ardından şirket açıklama yaparak, platformunun normal olarak hizmet verdiğini söyledi.

Paylaşılan tweet’te, “Fiyat değişimi hızlı biçimde gerçekleştiğinden, pozisyonlarındaki değişim nedeniyle yatırımcıların hayal kırıklığını anlıyoruz” ifadelerini kullanıldı.

XRP Yorum 21 Şubat 2020
Ripple Yorum 2020 – 5 günlük XRP/USD paritesi grafiği

Haber yayına hazırlanırken XRP/USD fiyat paritesi, yaşanan ani düşüşün ardından kısa sürede toparlanarak yedi ayın en yüksek fiyat seviyesi olan 0,33 ABD dolarına ulaştı. Ani düşüşün ardından yükseliş eğilimi devam etti.

Yatırımcı Marc de Koning, Twitter’dan attığı paylaşımda, “Bir kuruş para geri gelmedi. Kesinlikle suçlular” diye konuştu.

“Bu SADECE Bitmex borsasında meydana geldi. Başka bir yerde yaşanmadı. Her şey saniyeler içinde gerçekleşti. Durumu çözümleyecek bir likidite yok.”

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!