arama

XRP Yorum 20 Şubat 2020: Ripple Yorum Ve Fiyat Analizi

XRP Yorum 20 şubat 2020

XRP Yorum 20 Şubat 2020 – En büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP, 0,30 ABD dolarının altına düşmesine rağmen, XRP yorum ve analistleri XRP fiyatının yükselişini öngörüyor. Bu analistlerden biride, bir sonraki Elliot dalgasının fiyatı 0,4 dolar ila 0,5 dolara kadar yükseltmesi gerektiğini tahmin ediyor. Yazım saati itibari ile XRP fiyatı 0.2750 ABD Doları.

XRP Yorum 20 Şubat 2020: Joker; Ripple 0,4 – 0,5 ABD dolarını hedefliyor!

Kısa süre önce, en büyük üçüncü para birimi olan XRP, EOS, Cardano ve Stellar ile birlikte yüzde 10’luk bir düşüş gerçekleştirdi. Son yaşanan Bitcoin düşüşü ile piyasadaki birçok altcoin ciddi değer kayıpları kaydetti. Ancak yazım sırasında ise Ripple’ın toparlandığı görülüyor. Bununla birlikte, yatırımcılar XRP’de yükselişini sürdürüyor. Başarılı analisterden bazıları BTC ve XRP’nin daha sonra yükselmek için şimdi bir mola verdiğini söylüyor.

XRP Yorum 20 Şubat 2020
XRP Yorum 20 Şubat 2020 – Günlük Grafik

Joker olarak bilinen kripto para yorum ve analisti, XRP Fiyatı ile ilgili çarpıcı bir yükseliş tahmininde bulundu. Analist Elliot Wave’in teorisine göre, XRP/USD çifti üzerindeki 4. dalganın neredeyse burada olduğunu söylüyor. Wave 5 analiste göre, XRP fiyatını 0,4 ila 0,5 dolar seviyelerine kadar çıkaracağını öngörüyor. Analist fiyat, geri dönüşte 0,23 kripto paranın biriminin mevcut tersine çevrilmesinde bunun önemli bir düşüş olmayacağını da ekliyor. Analist açıklamalarına şunları ekliyor:

BİRİM FİYATI 0,33 DOLARDAYKEN KRİPTO PARADA BİR GERİ DÖNÜŞ OLUP OLMAYACAĞINI SORDUM! BİRÇOK ANALİST ASLA 0,3 ABD DOLARININ ALTINA DÜŞMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ! ŞİMDİ XRP ALIM SATIM BÖLGESİNDE! BU KİMİN UMRUNDA 0,23 DOLAR, 0,26 DOLAR VEYA 0,28 DOLAR. ANCAK BU FİYATLARA ALDIRIŞ ETMEYİN! XRP FİYATI 0,4 İLA 0,5 DOLARI HEDEFLİYOR.

Ripple Yorum 2020: BTC_JackSparrow Ne Dedi?

Popüler analist BTC_JackSparrow’da boğa duygusunu paylaşıyor ve şu anki fiyattan biraz XRP aldığını söylüyor. Basın zamanında, ilk üç büyük para birimi de toparlanmaya çalışıyor ve üçü de son zamanlarda yaşanan büyük bir fiyat artışından sonra ivme kaybetti. Twitter kullanıcısı ‘Cryptoboy’, Ethereum ve XRP fiyatlarının hızla düştüğünü söylüyor.

XRP Yorum 20 Şubat 2020
XRP Yorum 2020 – Ripple Yorum 2020

XRP Yorum 2020: Analist Yorumları

Bu arada popüler analist Marius Landman, son fiyat düşüşlerinin geçici bir  geri çekilme olduğunu savunuyor. Analist; BTC, XRP ve LTC kripto birimi fiyatlarının yükseliş devam etmeden önce biraz soluklandıklarını söylüyor. Ayrıca genel piyasa duyarlılığı bu altcoin fiyat etkiketlerinin tekrar artacağı yönünde.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap