XRP ve Litecoin’de Ani Yükseliş! | Yükseliş Devam Edecek mi?

ds
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in 48 bin dolar seviyelerine gerilemesinden sonra altcoin piyasasında da istisnalar olsa da ciddi bir düşüş yaşanmıştı ve kripto paraların piyasa değeri 2.1 trilyon dolardan 1.8 trilyon dolara kadar gerilemişti. Buna istinaden toparlanmaya çalışan kripto para piyasaları bir çok gelişmeden etkilendiğini düşünülüyor. Bugün ise piyasada genel olarak yükselişin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Bu yükselişten 2’si XRP ve Litecoin oldu.

Gün içerisinde 1,017 – 1,34 dolar aralığında seyreden XRP 10 Nisan’dan bu yana en yüksek seviyelerine ulaştı. 60 milyar dolar piyasa değerine sahip olan coinin 24 saatlik işlem hacmi 13.8 milyar dolar. XRP dünyanın en büyük 4.kripto para birimidir. XRP hakkında dün yapılan olumlu açıklamaların ve boğa piyasasının uyanmaya çalışması yükselişi tetikleyen etkenler arasında görülüyor.

Gün içerisinde 224 – 243 dolar aralığında seyreden Litecoin cephesinde ise toparlanma çabaları sürüyor. 24 saatlik işlem hacmi 6.8 milyar dolar olan coinin piyasa değeri ise yaklaşık 16 milyar dolar. Litecoin hakkında gündemde çok fazla açıklamalara yer verilmemiş olsa da altcoinlerin toparlanma beklentilerinden dolayı yükselişini sürdürüyor.

Anlık kripto para fiyatlarını takip etmek için tıklayın.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!