Cumartesi, Ocak 16, 2021

XRP uzun vadeli fiyat analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

XRP sahiplerinin unutmak isteyeceği bir gün olacak. 24 saatlik bir periyodda %52.92’lik düşüş, SEC’in aleyhine dava açma kararına ilişkin haberlerin ardından feci bir etkiye işaret etti. Ripple, Piyasa düzeltmeleri ertesi gün devreye girdi ve kripto para 0,33 doların üzerinde bir pozisyon kaydetmeyi başardı.

XRP 1 günlük grafik

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Kasım ayının başından bugüne kadar XRP, tam bir yükseliş ve düşüş döngüsünü tamamladı. 0,23 $ ‘dan, varlık 0,79 $’ a yükselmeyi başardı ve birkaç hafta 0,55 $ ‘ın üzerinde konsolide ettikten sonra, ayılar grafikleri devraldı. 19-23 Aralık tarihleri ​​arasında, Kasım ayı sonundaki miting sırasında kaydedilen tüm kazançlar silindi. Yazı zamanında, varlık 0,31 doların biraz üzerine çıkmayı başardı ve gümüş astar, yükselen desteğin üzerinde hemen toparlanmaya devam ediyor.

0,42 Dolar, Madalyonun önümüzdeki birkaç gün boyunca üstlenmesi gereken ana direnç olmaya devam ederken, XRP’nin güçlü yükseliş ivmesini yeniden kazanması o kadar kolay olmayabilir.

Pazar Gerekçeleri:

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Piyasa Göstergeleri de iyileşmeye işaret ediyor. Haziran ayından bu yana ilk kez aşırı satış bölgesinde bir pozisyon kaydettikten sonra, Satın alma baskısı biraz yukarı yönde ivme kazanabildi.

Harika Osilatör, Grafikte görünen kırmızı mumlarla, ayıların güçlü etkisi altında kalmaya devam etti. 50-Hareketli Ortalama, şu anda genel bir direnç olarak hareket ediyor ve 0,42 doların üzerindeki güçlü satış baskısını gösteriyor.

Ticaret Görünümünde XRP / USD

0.42 $ ‘lık direnç, haftalık grafikteki önemi nedeniyle önemlidir. Yukarıda gösterildiği gibi, XRP, son felaketten önce 4 hafta boyunca haftalık 0,42 doların üzerinde bir pozisyon sürdürdü. Bu nedenle, varlığın önümüzdeki hafta güçlü bir yükseliş toparlaması kaydetmesi için fiyatının 2021’in başlangıcından önce 0,42 doların üzerine açılması gerekiyor. Ancak, olumsuz sosyal duyarlılıkla şu anda daha az olası görünüyor.

Sonuç

XRP muhtemelen 0.33 $ ‘ın üzerinde bir pozisyonda kilitlenecek, ancak 0.42 $’ ı aşmak daha fazla yükseliş ivmesi gerektirecektir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18