Pazar, Şubat 28, 2021

XRP sahipleri için Spark Token Airdropu için yol haritası yayınlandı

Flare Networks ana ağının piyasaya sürülmesinden kısa bir süre önce, tüm Spark tokenlerinin (FLR) yalnızca %15’i, XRP sahiplerine airdrop yoluyla dağıtılacak. Tüm FLR’nin kalan %85’i 25 ila 34 aylık bir süre içinde çıkarılacaktır.

SEC, Ripple’a karşı menkul kıymetler davasını açmadan önce bile Flare Networks Spark token (FLR) airdropu, XRP fiyatının pompalanması için güçlü bir nedendi. Airdrop öncesinde 426 milyon XRP hacmiyle 43.000 yeni XRPL hesabı oluşturuldu.

12 Aralık anlık görüntülerinden bu yana yutturmaca biraz azalmış olsa da, proje hala XRP topluluğunda bir oyun değiştirici olarak görülüyor. Flare, XRP Defterine (XRPL) akıllı sözleşme işlevselliği ekleyerek XRPL’yi DeFi pazarına açacak.

Twitter üzerinden bir gönderide, Flare Community Twitter hesabı, Flare Finance token (DFLR) airdropunun yol haritasını paylaştı. Bu, XRP sahiplerinin Spark tokenini (FLR) ve ardından DFLR tokenlerini nasıl elde edebileceğini gösterir. Henüz ana ağ için somut bir lansman tarihi olmamasına rağmen, geliştiriciler Q1 ile Q2’yi hedefliyor.

parlama ağları airdrop

Kaynak: https://twitter.com/CommunityFlare/status/1352221269886861316

Bununla birlikte, Spark token’larının dağıtımı ilk başta düşünüldüğü kadar kolay olmayacak. Yol haritasına göre, başlangıçta, Flare Networks’ün ana ağ lansmanından kısa bir süre önce, tüm FLR’nin yalnızca %15’i uygun hesaplara dağıtılacak. Bunlar, XRP’yi kendi cüzdanlarında veya 12 Aralık tarihi itibariyle katılımcı bir borsada tutanlardır.

Kalan %85, 25 ila 34 aylık bir süre içinde verilecektir, bu nedenle uygun hesaplar, her ay toplam FLR token haklarının yaklaşık %3’ünü alacaktır. Bu nedenle, ilk beklentilerin aksine, ana ağın açılışında %100 ödeme olmayacak.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98