Salı, Ocak 26, 2021

XRP Önümüzdeki Döngüde 28 Dolara Çıkacak!

Ünlü Analist XRP ‘nin 2020 yılındaki yükselişi için kesin konuştu.

XRP

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan ve ciddi bir takipçi ile yatırımcı kitlesi bulunan XRP, 2019 yılının başlarında diğer kripto para birimlerinin elde ettiği yükselişi ne yazık ki yakalayamadı ve ciddi bir eleştiri topladı.

XRP

2020 Yılında XRP Boğa Döneminde Olacak!

Yaşadığı boğa döneminde 3 dolara kadar çıkan XRP, 2019 yılında ise 0,20 doların altına kadar indi. Ripple‘ın yaptığı toplu satışlar ve XRP’nin herhangi bir ciddi güncelleme veya yenilememe görmemesi de fiyat düşüşüne etki eden faktörler arasında gösterildi. Önde gelen kripto para analistlerinden birisi ise piyasanın sonraki döngüsünde XRP’nin aradığı yükselişi bulacağını ifade etti.

XRP’nin 6 ay ile 1 yıllık boğa döngüsünden sonra 2 yıllık ayı döngüsünü takip ettiğini belirten analist; 2020 yılında sıranın boğa döngüsüne geldiğini ve yükselişin başlayacağını vurguladı. 2020 yılındaki boğa döngüsünde hedefin 28 dolar olduğunu da belirten analist, XRP yatırımcılarından da oldukça olumlu tepkiler aldı.

Ripple aslında çok karışık bir geleceğe sahip ve  haberimizden de okunabileceği üzere bir başka analist söz konusu kripto para biriminin 0,03 dolara kadar düşeceğini ifade etmişti.

Ripple’ın Diğer Birimlere Göre Avantajları Nelerdir?

• Varlık ve para transferlerinde blockchain teknolojisi sayesinde çok düşük maliyetler ile çok kısa sürelerde uluslararası gönderim imkanı sunmaktadır.

• Piyasa değeri en yüksek üçüncü kripto para birimi olması ve çok yüksek işlem hacmine sahip olması birçok borsada işlem görmesini sağlamaktadır. Bu durum da Kripto Para birimine erişilebilirliği kolaylaştırmaktadır.

• Bitcoin gibi merkezi olmayan kripto para değerlerinin aksine, kâr eden bir şirketin bünyesinde olması Ripple’ı diğer kripto para birimlerinden ayıran en önemli unsurdur.

• Büyük ödeme sistemleri sağlayıcı şirketler ve bankalarla yaptığı anlaşmalar ile günden güne değerini arttırmaya devam etmektedir.

American Express, Santander, UBS ve Türkiye’den de Akbank gibi 100’den fazla güçlü partnerin kurumsal para ve varlık transferlerini yöneten şirket, blockchain teknolojisi sayesinde oldukça hızlı ve düşük maliyetlerde global çapta işlem olanağı sunuyor.

Ripple ile dünyanın bir ucundan diğer ucuna 4 saniye gibi bir sürede gönderim yapılabiliyor.

haber.coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34