Ripple XRP Fiyatı 1 Doların Üzerine Çıktığında İşlem Ücretlerini Düşürmek İçin NFT Alanına Girebilir

xrp
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple değiştirilemez jeton (NFT) pazarlarında yüksek gaz ücretleri ile uğraşmayı amaçlamaktadır. NFT’nin kripto para birimi alanı manşetlerine taşmasına rağmen, özellikle 2021’in ilk çeyreğinde, yüksek gaz ücretleri sektörü neredeyse sakat bıraktı.

NFT kültüründeki sert yükseliş, hesaba katılması gereken bir hikayedir; ancak kullanıcılar, sahipliğin devredilmesine ilişkin zorlu süreç nedeniyle azalan ilgiyi kabul etmeye zorlanmaktadır.

Daha parlak tarafta, Ripple NFT pazarlarını XRP Ledger’e entegre ederek zorluklarla mücadele planını kamuoyuna açıkladı. Gelişme, nispeten yeni sektörde hem alıcıları hem de satıcıları destekleyecektir. Dahası, XRPL’nin işlemleri doğrulamak için kullandığı yeni fikir birliğinin minimum miktarda enerji kullandığını akılda tutarak entegrasyon herkes için memnuniyetle karşılanmaktadır. Blockchain şirketinden yapılan açıklamaya göre:

XRP Ledger üzerine inşa etmek, geliştiricilere gezegen için ağır bir yükü ortadan kaldırırken daha sürdürülebilir NFT uygulamaları ve pazarları çalıştırmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Ripple Salı günü, boğaların gücü tükendikten sonra, 0,65 $ ‘lık birincil destekten gelen yükseliş trendini sürdürmek için marjinal olarak 1 $’ ın üzerindeki seviyelerden düzeltildi. 0,9 $ ile daha yüksek alıcı tıkanıklığı, toparlanmaya odaklanmanın devam etmesini sağladı; dolayısıyla, 1 doların üzerindeki artış bekleniyor.

Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaklaşması (MACD) göstergesi, sıfır çizgisine (0.00) olan açığı kapatırken hakim olan yükseliş trendini doğruluyor. Ayrıca, MACD, sinyal hattının üzerindeki sapmayı genişletmeye devam ederek yükseliş eğilimini teyit ediyor.

XRP / USD dört saatlik grafik

XRP / USD fiyat tablosu Tradingview tarafından XRP / USD fiyat tablosu

Benzer şekilde, Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinden aşırı alım bölgesine doğru hareketine dayalı bir yükseliş görünümüne sahiptir. Artan yönde, XRP’nin 50 Basit Hareketli Ortalama’daki (SMA) dirençle başa çıkması gerekiyor ve bu da boğaların 1,4 dolar civarında daha yüksek seviyelere bakmasına izin verecek.

Ripple gün içi seviyeleri

Spot oranı: 1 $

Trend: Boğa

Oynaklık: Düşük

Destek: 0,9 ABD Doları ve 0,8 ABD Doları

Direnç: 50 SMA, 1,2 Dolar ve 1,4 Dolar

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.883137dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!