Çarşamba, Ocak 27, 2021

Ünlü Analistin XRP Fiyat Tahmini , Bitcoin Fiyatına Gölge Düşürüyor!

XRP Fiyat Tahmini
XRP Fiyat Tahmini

Ünlü Analistin XRP Fiyat Tahmini ve Coin yorumları , Bitcoin Fiyatına Gölge Düşürüyor! Popüler analist, XRP’nin BTC karşısında yüzde 170 oranında yükseleceğini iddia etti.

Kripto para piyasalarındaki artış birçok kripto para birimine yansıdı. Enteresan olanı ise Bitcoin’in bu artış ortamında altcoinlerin gerisinde kalmış olması. Gerileme yaşayarak an itibarı ile 8.666 dolardan işlem gören BTC hakkında yorum yapan kimi analistler 8.600 doların riskli seviye olmadığını, yakın zamanda fiyat değişimlerinin daha fazla olabileceğini düşünüyor.

Ünlü analist Michael Van De Poppe’a göre yıldızı parlayan Bitcoin SV ve DASH’in tahtına XRP oturacak. Bir sonraki rallinin yıldızı olabilecek olan XRP’nin Bitcoin karşısında yüzde 170’e varacak bir yükselişe geçeceğini düşünüyor.

Analistin paylaştığı grafikteki fiyat hareketleri 2018’deki XRP-BTC ilişkini andırmakla beraber eğer tarih tekerrür ederse beklenenin çok üstünde bir yükseliş gerçekleşebilir. Söz konusu yükselişin XRP yatırımcılarını son derece memnun edeceği kesin Bakalım Poppe iddiasında haklı çıkacak mı?

XRP Fiyat Tahmini Yapan Analistlere Göre 0,30 Dolar Önemli Bir Direç

XRP’nin düşük seviyelerde kalmasına rağmen, bu kripto paranın savunucuları kripto endüstrisindeki en sadık topluluklardan biri olmaya devam ediyor. Bu yıl perakende yatırımcılar özellikle iyimser ve XRP’nin fiyatının önemli sonuçlar elde etmesini bekliyorlar. Bu süreçte Ripple Mahkeme süreci sürmeye devam ediyor ve fiyata etki ediyor.

Üçüncü en büyük kripto paranın fiyatı için en yakın hedef, psikolojik olarak önemli olan 0,30 dolar seviyesidir. Birçok trader şu anda XRP’nin bu yönde hareket ettiğini tahmin ediyor.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺29.22
  THYAO.IS₺12.54
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.40
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.21