Cumartesi, Şubat 27, 2021

XRP Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

XRP, 11 Ocak’taki düşüşünden bu yana sürekli olarak 0,3 $ aralığının üzerine çıkmak için mücadele etti. 19’unda 0.33 $ ‘lık bir yeniden test sergilenirken, varlık önümüzdeki 24 saat içinde 0.25 $ seviyesinin altına düşebilir.

XRP 4 saatlik grafik

4 saatlik XRP grafiğinde gösterildiği gibi, fiyat hareketi şu anda yükselen bir üçgende. Yükseliş imaları taşımasına rağmen, grafiklerde tanımlanması gereken birkaç durum vardır. İlk olarak, Ocak ayının 2. haftasında benzer bir model oluştu, bu da büyük bir sahtekarlığa yol açtı ve fiyat 0.265 $ ‘a düştü. O zamanlar ana düşüş varlığı, 50 Hareketli Ortalama’nın baskısı olan genel direnciydi.

Basın zamanında durum aşağı yukarı aynı. 50-Hareketli Ortalama, muhtemelen 0.265 $ ‘ın altında başka bir yeniden testi mümkün kılan başka bir sahte çıkış olasılığını açan genel direnci sürdürmeye devam ediyor.

Yükseliş ehliyeti hala ilerlemeye devam ederken, düşüşün geri çekilme şansı göz ardı edilemez.

Pazar Gerekçesi

Ölçütler arasında bazı farklılıklar olduğu için Pazar Göstergeleri bölünmüştür. Müthiş Osilatör veya AO bu noktada büyük ölçüde nötr kaldı, ancak yeşil mumların daha belirgin olduğu düşünüldüğünde yükseliş momentumuna doğru kayabilir.

Stokastik RSI, grafiklerde bir düzeltmeyi düşündüren aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimi gösterdi. Öte yandan, MACD yükseliş eğilimi göstererek ileriye dönük bir yükselişe neden olabilir.

Sonuç

Şu anda sabır, diğer erdemlerden daha önemlidir çünkü XRP, her iki trend değişimine de inanılmaz derecede duyarlıdır. Formasyon yükseliş eğilimi gösterirken, geçmişteki hareket aksini gösteriyor. Bu nedenle, pazarın ileriye dönük olarak izlenmesi gerekiyor.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.444460dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98