XRP Fiyat Analizi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

XRP, 6 günlük bir süre içinde %51 arttı ve son 24 saatte Bitcoin’in ATH rallisi sırasında elde edilen kazanımların çoğunu kaybetti. Fiyat hareketi son derece dalgalı oldu ve geçen gün, Birkaç dış faktör nedeniyle özellikle zararlı oldu. Yukarı doğru bir geri çekilme veya daha fazla düzeltme olup olmadığını belirlemek için XRP’nin mevcut kısa vadeli grafiğini analiz ettik.

XRP 1 saatlik grafik

XRP

Kaynak: Trading View’de XRP / USD

0.43 ila 0.659 $ arasında XRP, Geçtiğimiz hafta güçlü düzeltmelerle karşılanan hızlı bir artış kaydetti. Varlık, Hızlı bir iyileşme olasılığını daha da kötüleştiren alçalan bir üçgen model içinde salındı. Bununla birlikte, Modelden ayrıldıktan sonra, Son 24 saat XRP için son derece zayıftı. Token 0,52 dolar desteğinin altına düşerken, Varlık son SEC haberleri nedeniyle biraz düşüş yaşamış olabilir.

Son haberlere göre SEC dava açmayı planlıyor Ripple “kayıtsız menkul kıymetler” olarak tanımlanıyor

Bunun kripto’nun değeri üzerinde olumsuz bir etkisi olsa da, Son birkaç saat içinde küçük bir artış kaydetti. Varlık, 0.42 $ ‘da temel desteğin üzerinde kaldı, Ancak bu aralığın altındaki herhangi bir hareket felaket olabilir.

Pazar Gerekçesi

Kaynak: Trading View’de XRP / USD

Stokastik RSI yükseliş dönemine işaret ederken, Kısa süre sonra başka bir tersine dönebilir ve yükseliş çizgisi basın zamanında aşırı alım bölgesine yaklaştı. Müthiş Osilatör veya AO da yükseliş momentumunun yeniden canlandığını gösterdi ancak şu anda yetersiz kalıyor.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, Bir toparlanma öneren satın alma baskısı gösterdi, Ancak buradan sonra, Geçen hafta meydana gelen nihai düşüşün önerdiği gibi düşebilir.

Sonuç

Şu anda XRP için volatilite son derece yüksek. Çevreleyen negatif baskı ile Ripple ve XRP’de, XRP yatırımcıları varlıklarını satmaya başlarsa daha fazla düzeltme yapılabilir.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$0.430482dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram