Salı, Ocak 26, 2021

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi

XRP ve Dash’in arkasında alıcı ilgisi ve ivmesi vardı ve yerel zirvelerine geri döndü. IOTA, Piyasada bir miktar kararsızlık gördü ve yazı yazılırken, Bir destek düzeyine küçük bir düşüşe doğru yöneldi.

XRP

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

MACD, XRP’nin yakın zamandaki yükselişini göstermek için sıfır çizgisinin üzerindeydi, Ancak MACD hattı ve sinyal hattı birbirine çok yakındı, Bu da momentumun son birkaç işlem seansında bastırıldığını gösterdi.

Üçgen modelin oluşturulmasından bu yana işlem hacmi yükseldi ve XRP, Destek için 0,62 dolar seviyesini toparladı ve tersine çevirdi.

Fiyat 0,64 dolardı ve önümüzdeki günlerde direnci 0,75 dolarda test etmesi muhtemel, Bir kez daha 0,62 dolarlık desteğe düşme olasılığı var.

Dash [DASH]

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

OBV, Varlığın arkasında güçlü bir alım hacmi gösterdi. Birkaç gün önce 122 dolardan keskin düşüş bile aşırı satış hacmi görmedi ve alıcılar o zamandan beri hız kazandı.

CMF de yükselişte ve -0.05’in altından +0.05’in üzerine çıktı. Bu, Birkaç gün önce genel olarak piyasayı terk eden sermayenin bir dönüş yaşadığını ve şimdi genel olarak sermayenin piyasaya aktığını gösterdi.

Bu alıcı ilgisi, Fiyatı bir kez daha destek seviyesi olarak 113 $ ‘ı geri aldığını görebilir.

IOTA

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

Ticaret hacmi, Ortalamanın üzerinde olağanüstü bir artış gösterdi, Ancak fiyat neredeyse hiç kımıldamadı.

Bu, Kararsızlığa işaret etti, Çünkü boğalar direnci 0.37 $ ‘da test edebildi, Ancak ayılar da fiyatı mumun açıldığı yere geri itmeyi başardılar.

RSI, Kısa vadede IOTA için nötr bir ivme gösterirken, Stochastic RSI birkaç gün önce aşırı alım bölgesinden toparlanıyordu.

IOTA’nın önümüzdeki saatlerde destek olarak 0.32 $ ‘ı test etmesi muhtemeldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,160.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34