XRP Balinasından 200 Milyon XRP Satışı mı Gelecek?

Ripple (XRP) 1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple‘ın eski CTO’su Jed McCaleb XRPscan uygulaması üzerinde 200 milyon adet XRP’nin satışa hazır hale getirdiği gözüküyor. McCaleb’in son 10 günde transferleri gerçekleştirmiş veya gerçekleştireceği görülüyor.

McCaleb

15 Nisan’dan sonraki işlemlerine bakıldığında 11 ayrı işlem görünüyor. Tacostand cüzdanından çıkan bu transferler yaklaşık 202 milyon adet. Bu fonların Bitstamp veya benzeri borsalara gönderildiği ve satıldığı bilinmekte.

2013 yılında McCaleb Ripple’dan ayrıldığında kurulan Tacostand cüzdanına belirli aralıklarla XRP gönderiliyor. McCaleb ile Ripple arasındaki anlaşmaya göre ayrı ayrı gönderilmesinin nedeni yüklü satışları önlemek.

Buna rağmen McCaleb yüklü satışlara devam ediyor ve elinde 2 milyardan az XRP kaldığı tahmin ediliyor.

Blockchain araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou, konu hakkında açıklamalar yapmıştı. Buna göre McCaleb’in günlük bazda 22,6 milyon adet XRP satmasını beklediğini vurgulamıştı. Bu da fonların ağustos ile eylül ayları arasında bitebileceğine işaret etmekte.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 1.36dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!