Diğer

  Celal MUTLU

  1587 HABERLER0 YORUMLAR
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Chainlink (LINK) Kritik Direnci Aştı: LINK Coin Yükselişinin Devam Etmesi için Bu Seviye Çok Kritik!

  Güncel ChainLink (LINK) analizimizde, kısa, orta ve uzun vadeli görünümleri değerlendirdik: Yükselişin devamı için bu dirençler çok önemli!

  Bitwise, Spot Bitcoin ETF Dosyasında Yeni Bir Hamle Yaptı: Onay Alması için Etkili Olacak mı?

  Kripto varlık yöneticisi Bitwise, NYSE Arca tarafından sunulan mevcut bir spot Bitcoin ETF başvurusuna ek olarak SEC'e bir dosya gönderdi!

  HTX Borsası Hack Saldırısına Uğradı: Binlerce Ethereum (ETH) Çalındı!

  HTX olarak yeniden markalaştığını duyuran Huobi borsası, hack saldırısına uğradı; Kaybolan miktar Justin Sun tarafından açıklandı.

  Bitcoin Madenciliği, Bankacılık Sektörünü Gölgede Bırakıyor!

  Bitcoin madenciliği, diğer tüm sektörleri geride bırakarak dünyanın en sürdürülebilir enerji kaynağına sahip endüstrisi olmayı başardı!

  2023 Yılında Hızlı Bir Büyüme ile Dikkatleri Üzerine Çeken Bitcoin Madencilik Hisseleri!

  Bu yıl Bitcoin'in yeni bir rekora koştuğu yıl olmadı ancak 2023 yılında Bitcoin madencilik şirketleri büyük ilgi gördü; Hisse senetleri piyasayı sallıyor.

  Bitcoin ve Ethereum’dan Para Çıkışı Devam Ederken, XRP ve Solana Para Girişleri Görüyor!

  CoinShares'in yeni raporuna göre, geçtiğimiz hafta BTC ve ETH para çıkışları yaşarken, XRP ve SOL para girişleri görerek şaşırtan bir sonuç ortaya koydu.

  Bitcoin Piyasası ETF Başvurularına Odaklanırken, Perakende Yatırımcılar Yeni Bir Rekora Ulaştı!

  Bitcoin piyasası Ekim ayındaki kritik ETF karar tarihlerine odaklanırken, minimum 10 Bitcoin bulunduran adreslerin sayısı yeni bir rekora ulaştı.

  Moonbeam (GLMR) 2024 – 2030 Fiyat Tahminleri: GLMR Coin 1 Dolar Olacak mı?

  Moonbeam (GLMR) coin nedir? GLMR coin’in geleceği ne olacak? 2024 yılından 2030 yılına kadar detaylı GLMR coin tahminleri sadece COINOTAG’da!

  Son Yazılar