Cumartesi, Ocak 23, 2021

WordPress, resmi Ethereum reklam eklentisini duyurdu!

Ethereum ağının yerel belirteci olan Ether (ETH) artık WordPress reklamlarında kullanılabilir. WordPress’in 10 Aralık’ta resmi web sitesinde yaptığı açıklamaya göre, Yeni geliştirilen kripto para eklentisi, WordPress yayıncılarının reklam kazançlarını doğrudan ETH cüzdanlarına aktarmalarına izin verecek.

EthereumAds” adlı eklenti, İçerik yayıncılarının akıllı sözleşmeler kullanarak ETH reklam alanı açmasına izin verecek. Resmi açıklamada,

“Akıllı sözleşmemizi kullanarak, widget’ımızı ekledikten sonra, reklam alanınız iki haftada bir otomatik olarak en yüksek teklifi verene açık artırmaya çıkarılır.”

EthereumAds web sitesine göre, WordPress eklentisi, Yayıncıların banner reklamlar aracılığıyla ETH kazanmalarına izin vererek Google AdSense ile rekabet etmeyi planlıyor. EthereumAds özellikle yayıncılara daha düşük komisyonlar vaat ediyor:

“Google Adsense size reklam kazancınızın yalnızca yüzde 68’ini ödüyor. Size muazzam bir yüzde 90 ödüyoruz.”

Yeni reklam eklentisi, Web siteleri, blog sayfaları, reklam alanları gibi tüm içerik türleri için geçerlidir. Kripto para birimi alanındaki içerikle sınırlı değildir.

EthereumAds, Google AdSense gibi büyük reklamdan para kazanma platformlarıyla rekabet etmeyi hedeflediğinden, Geleneksel reklam platformlarının kripto alanında rakipleriyle nasıl başa çıkacağı konusunda da düşünceleri artırıyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 1,249.78dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39