WOO Network (WOO) Destekten Tepki Almayı Başardı!

Farklı platformları birbiri ile bağlayan likidite protokolü WOO için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-13

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

WOO Günlük Grafik Yorumu

WOO-05.30-1

Sizler için bu yazımda, yatırımcıları, merkezi borsaları ve DeFi platformlarını kendi içerisindeki farklı ürün grupları ile ortak bir yerde toplamayı amaçlayan likidite protokolü olan, Binance’in 12 milyon dolarlık yatırım yaptığı ve Türkiye’de ofis açan Woo Network’ün varlığı WOO analizi yapacağım.

Uzun süredir düşen bir trendde işlem gören WOO’nun, şimdilik 0,15 dolardan destek aldığını söyleyebiliriz. Bu seviyede tutunamadığı taktirde 0,09 dolara kadar gerileme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum.

Yukarı yönlü harekete geçmesi durumunda, ilk olarak 0,24 doları test edeceğini ve kırılım gerçekleştirirse 0,35 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Devamında da 0,49 dolar, 0,665 dolar ve 1,13 dolar dirençlerini de boğa piyasasında test etme ihtimali var.

  • Tasfiye iğnesi bıraktığı günde RSI, aşırı satım bölgesine gerilemişti. Tekrar düşüşe geçmeden önce yüzde 58’lik bir fiyat artışı kaydetti. Şu anda da aşırı satım bölgesine yakın işlem görüyor. Bu nedenle yükseliş senaryolarını göz önünde bulundurmak gerektiği fikrindeyim.
  • Her ne kadar MACD göstergesinde yaşanan kesişim sonrasında yukarı yönlü hareket gerçekleştirse de, şu anda tekrardan kesişim yaşayarak aşağı yönlü hareket etme tehlikesi bulunmakta. Dikkatli olmakta fayda var.
Destek Seviyeleri 0,15 0,09
Direnç Seviyeleri 0,24 0,35

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

WOO-05.30-2

Destek ve direnç seviyelerini Fibonacci düzeltmesi ile çizdim. Buna bağlı olarak şu anda 0,166 dolardaki direncini test ettiğini görüyoruz. Bu seviyeyi aşarsa 0,178 dolara ve ardından 0,187 dolara ulaşması mümkün görünmekte.

Aşağı yönlü hareketinde ise 0,15 dolara tekrardan gerileme ihtimali var. Bu destekte tutunamazsa 0,117 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 0,15 0,117
Direnç Seviyeleri 0,166 0,117
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster