Winklevoss’tan Kanye West’e Bitcoin (BTC) Çağrısı

Sansasyonel şarkıcı Kanye West geçen ay Amerika Birleşik Devletleri (ABD) başkanlığına aday olacağını duyurdu. Bilindiği üzere West, 2018 yılında kripto para sektörüne girdiğini belirten açıklamalarda bulundu. Daha sonra ünlü şarkıcı bir röportajda Bitcoin’den olumlu bahsetti. Tüm bunlar, Kanye West’in başkanlığının Bitcoin için olumlu sonuçları olacağı yorumlarına yol açtı.

– Cameron Winklevoss (@winklevoss) 13 Ağustos 2020

Ünlü milyarder ve Bitcoin savunucusu Cameron Winklevoss da Kanye West’in Bitcoin için iyi olacağının ışığını görecek ve onu Twitter’da arayacak. Winklevoss, Kanye West’in 2020 planına atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“Bay Kanye West’in #Bitcoin’i # 2020VISION’ın bir parçası haline getirebileceğinden bahsedelim.”

Winklevoss Kardeşler Çok Çalışıyor

Winlevoss kardeşler, Bitcoin’in benimsenmesini artırmak için çok çalışıyor. ABD’nin en büyük internet fenomenlerinden Dave Portnoy ile tanışan ikizler, onu Bitcoin konusunda ikna etmeye çalıştı. Bu görüşmenin ardından Portnoy, Bitcoin’e 200 bin dolarlık yatırım yaptı. Fenomen ayrıca Chainlink (LINK) için 50 bin dolarlık yatırım yaptı.

Şimdi Bitcoin Baronuyum @tylerwinklevoss @winklevoss

– Dave Portnoy (@stoolpresidente) 13 Ağustos 2020

Portnoy’un Twitter’da 1.7 milyon takipçisi var. Bu, Bitcoin farkındalığını artırmak için bu tür konuşmaların ve yatırımların ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

 

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.