Salı, Nisan 20, 2021

VeChain, yeni ortaklığını duyurdu!

Bir Çin-Fransız kozmetik markası olan Yizhiji, kozmetik ürünleri doğrulamak için VeChain blok zincirini kullanacak. İlk ürün, VeChainThor’da depolanan verilere erişmek için NFC akıllı etiketle donatılmış bir ruj olacak.

VeChain Vakfı, Çin-Fransız startupı Yizhiji ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği kapsamında ortaklar, tüketicileri blockchain teknolojisiyle desteklenen yeni bir ürünle “güçlendirerek” Çin’de “dikey bir dijital marka oluşturmaya” yardımcı olmak için yola çıktı.

VeChain Vakfı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada;

VeChain’de, gerçek ekonomide blok zincirinin gücünü açığa çıkarmaya odaklanıyoruz. Çinli-Fransız kozmetik markası Yizhiji’nin öğeleri doğrulamak ve marka ve ürün arasında benzersiz bir bağlantı oluşturmak için VeChain blok zincirini nasıl kullandığını keşfedin.

Yizhiji’nin 2021’in ilk çeyreğinde Çin sohbet ve ödeme işleme uygulaması WeChat’te bir programla piyasaya çıkacak olan ilk ürünü, VeChainThor blok zincirinde depolanan verilere erişim ağ geçidi görevi gören bir NFC akıllı etiketi ile donatılmış bir ruj olacak.

Yizhiji, küresel kozmetik lideri L’Oréal’de uzun bir kariyere sahip C düzeyinde bir yönetici olan Laurent Taisne tarafından kuruldu. Şirket, “sektörün kurallarını değiştirmeyi” ve tüketiciyi sürece dahil etmeyi hedefliyor. Bu nedenle, bu değişikliği yönlendirecek kilit ortaklardan biri olarak VeChain’i seçti.

Kozmetik endüstrisinde değişimin itici gücü olarak VeChain;

Sürdürülebilir malzemelerden yapılmış “çağdaş” bir tasarıma sahip olan Yizhiji’nin ürünü, tüketicilerin renk tonlarını, cilt tonlarını, dudak tonlarını, renk ailelerini ve diğer özelleştirilmiş tüketici özelliklerini WeChat aracılığıyla seçmelerine olanak tanıyacak. VeChain teknolojisini kullanan ürün, tüketicilerin “yaşam öykülerini” saklayabilecek.

Girişimin kurucusuna göre videolar, sesler veya fotoğraflar gibi mesajlar “kendiniz veya sevdiğiniz biri” için NFC’ye bağlanabilir. Ardından, kullanıcılar çipi taramak ve Taisne’in eklediği gibi VeChainThor blok zincirine gömülü şifreli mesaja erişmek için akıllı telefonlarına dokunabilirler.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.
  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96