VeChain (VET) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-12

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VeChain (VET) yorum analizimizle birlikte, VeChain Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, VET için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte VeChain yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrasız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik direnç seviyelerinin altında işlem görürken VET, son yükselişlere rağmen negatif işlem görmeye devam ediyor. VeChain için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

VET Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

VET-12.28-01

VET yorum analizi ile birlikte VeChain coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, VET fiyatının son 10 gün içerisinde %35’lik bir yükseliş yaşadığı gözlemlenmektedir. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile kritik direnç seviyelerinin üzerine bir yükseliş yaşanabilir.

VET için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.097-0.1 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat harekelerinin sağlanması halinde 0.115 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 0.126 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

VeChain için ayıların satış baskısını arttırması ile tekrardan aşağı yönlü fiyat hareketlerinin yaşanması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.091 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.078-0.082 dolar destek seviyesine kadar bir düşüş yaşanabilir.

VeChain Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

VET-12.28-02

VeChain (VET) teknik analizimizle birlikte, VeChain’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, VET fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam etmesi ile tekrardan aşırı alım bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert yükselişler yaşaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

VET Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.091

0.097-0.1

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook