VeChain (VET) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-7

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VeChain (VET) yorum analizimizle birlikte, VET Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, VeChain için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte VET yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketleri devam ederken VeChain için de düşüşler devam ediyor. Altcoin kasım ayının başından beridir %60’tan fazla düşüş yaşadı. VET için yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

VeChain Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

VeChain-12.13-01

VeChain yorum analizi ile birlikte VET coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, VET fiyatının önemli bir düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu düşen trend çizgisinin aşılması ve üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde güçlü bir yükseliş trendinin başlaması muhtemel olacaktır. Bu yükseliş trendinin güçlü olabilmesinin sebebi ise güçlü bir düşüş trendinin kırılması olacaktır.

VET için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye düşen trend çizgisi olacaktır. Bu düşen trend çizgisinin aşılması halinde ise 0.098 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması ile 0.115 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu direnç seviyesinin aşılması ile altcoinin orta vadeli bir yükseliş trendine girmesi muhtemel olacaktır.

VeChain için 0.115 dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile 0.126 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 0.15 dolar seviyelerine kadar sert bir yükseliş yaşanabilir.

VET için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri devam edecektir. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.078 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılması halinde ise 0.057 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

VET Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

VET-12.13-1

 

VeChain (VET) teknik analizimizle birlikte, VET’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, VET fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sergilenmesi halinde VeChain için güçlü  bir yükseliş trendinin başlaması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoinin sert düşüşler yaşaması muhtemel olacaktır Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir.

VET Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.078

0.098

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook