VeChain (VET) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-17

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VeChain (VET) yorum analizimizle birlikte, VET Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, VET için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte VeChain yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin ve önemli trend çizgilerinin altında işlem görüyor. VeChain ise son düşüşlere rağmen güçlü duran altcoinlerin arasında ye alıyor. VET için önemli ve hedef potansiyel seviyelerin nereler olabileceğini teknik ve fiyat analizi ile yorumlayalım.

VET Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

VET-11.26-1

VeChain yorum analizi ile birlikte VET coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, VET fiyatının 0.11 dolar seviyelerinden işlem gördüğü gözlemlenmektedir.

VET için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde 0.10 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılması halinde altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketleri ile 0.08 dolar destek seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

VET için boğaların alım baskısını arttırması ile yukarı yönlü fiyat hareketlerinin tekrardan aktif olması muhtemeldir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.115 dolar seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 0.127 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için kritik direnç seviyesi 0.155 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde altcoin için asıl yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

VET Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

VET-11.26-2

VeChain (VET) teknik analizimizle birlikte, VET’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, VET fiyatının 20 temmuzdan beridir bir yükseliş trendinde olduğu gözlemlenmektedir. Altoin için son aşağı yönlü fiyat hareketlerinde bu trend çizgisinin test edildiği gözlemlenmektedir. VeChain için eknik göstergeler son sert düşüşler ile birlikte oldukça negatif gözüküyor.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam edip aşırı satış bölgesine gitmesiyle birlikte altcoinin aşağı yönlü sert fiyat hareketlerine devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın yönünü tekrardan yukarı vermesi ile yarım çizgi üzerine yükselmesi halinde altcoinin yeniden yükselişe geçmesi de muhtemeldir. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

VeChain (VET) Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.10

0.127

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook