VeBitcoin CEO’sunun İddia Bayi Yönettiği Ortaya Çıktı!

Thodex vurgunu iddiasından sonra MASAK'tan Vebitcoin'e bloke kararı verildi

VeBitcoin 2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Thodex’in vurgun iddiaları gündemden düşmemişken Mali Suçları Araştırma Kurulu’ndan (MASAK) Vebitcoin borsasındaki hesapları bloke etme kararı geldi.

Thodex’in Türk kripto para borsalarına verdiği zarar iyileşmeden bir Türk kripto para borsasının daha hesapları bloke edildi ve inceleme başlatıldı.

Twitter gündeminde en çok konuşulanlar arasında Vebitcoin var. Vebitcoin Twitter hesabından faaliyetlerini durdurduğunu açıklamıştı.

Olay ve şirket hakkında ise bilgiler gelmeye devam ediyor. En son gelen bilgilere göre Vebitcoin CEO’su İlker Baş’ın Muğla Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı bir esnaf olduğu ve hali hazırda “Kazandım İddia Bayii” isimli iddia bayisini işlettiği ortaya çıktı.

Ayrıca Vebitcoin adlı borsasın ticari bilgileri araştırıldığında tek pay sahipli anonim şirket olduğu, tek yetkilinin İlker Baş olduğu ve başkaca bir yönetim kurulu üyesinin bulunmadığı görülüyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!