Detaylar


Airdrop

Token Adedi
875
Değeri
~$26.25
Bitiş Tarihi
15/02/2019
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
1.000.000.000
Token Değeri
~$0.03

V-Trust

Adım Adım Kazanım Rehberi
1- Botla konuşmak için tıklayın!(Telegram şart!)
2- Emoji doğrulamasını geçtikten sonra, gelen butona tıklayıp sitelerine de üye oluyorsunuz. Ardından bota dönüp, üye olduğunuz mail adresini yazıyorsunuz.Twitter’dan takip etmek için gelen butona tıklayıp, kullanıcı adınızı “@” ile yazıp yolluyorsunuz, aynı şekilde Facebook’tan da takip etmenizi istiyor ve profil linkinizi yapıştırıp yolluyorsunuz. Ardından diğer görevleri de böyle yaptıktan sonra myEtherWallet adresinizi yapıştırıp yolluyorsunuz.

Tüm görevleri yaparsanız 875 VTR kazanıyorsunuz. Arkadaş davetinden de VTR kazanmanız mümkün.

V-Trust, kripto-para endüstrisindeki risk durumunu minimalize etmek için üretilen bir kripto-para ve amacı insanları bu sektöre daha kolay adapte edebilmek

VTR‘lar şu an Borsada! VTrust ekibinin duyurusu ardından borsanın canlandığını göreceksiniz ancak coinotag farkıyla sizler önlerden yer ayırtın!
VTR Borsası için tıkla!

Yazılı Rehber: 
Arkadaşlar, etherflyer.com üzerinden bir Wallet ediniyorsunuz. Ardından bu Wallet adresinizi VTR çekimi (withdrawal) için kullanıyorsunuz. etherflyer.com’dan açtığınız cüzdan adresinize, v-trust.io‘dan withdrawal yaparak çekim talebi veriyorsunuz, cüzdan adresine de az önce açtığınızı yazıyorsunuz.
İşlemi, v-trust üzerinden withdrawal history kısmından takip edin- ethplorer.io‘da hesabınıza VTR yattığını görünce veya işlem onaylanınca:
 etherflyer.com üzerinden my assest bölümüne girince, VTR yazın ve deposit’e tıklayın.
Cüzdanınıza yatan VTR’ı alabilmek için, hesabınıza bir miktar da oradaki borsaya aktarım ücretini ödemeniz lazım. Borsasına geçirebilmek için bu etherflyer’da açtığınız cüzdan adresinize bir miktar eth yollamayı unutmayın yoksa geçiremezsiniz
Aktarım ücreti ne kadar soruları için en düşük aktarım bedeli 0.0003000 ETH, en yükseği 0.01 ETH. 

Bu EtherFlyer’in kendi borsa sistematiğidir ve V-Trust ile bir alakası yok, herhangi bir alım satım için de bu gerekli. Tavsiye edilen satım aralığı 1 VTR için 0.00018-0.00020 eth’dir.