Uzmanlar, Bitcoin fiyatında hızlı bir artış bekliyor!

https://coinotag.com/wp-content/uploads/2020/11/bitcoin-
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok analist ve yorumcu, Bitcoin boğaları ve ayılarının yaklaşık 50.000 $ ‘lık mücadelesine ve kripto para biriminin son 24 saat içinde yüzde 5 kaybetmesine rağmen, Bitcoin fiyatının geleceği hakkında olumlu tahminlerde bulundu.

Bloomberg Intelligence Kıdemli Emtia Stratejisti Mike McGlone, 4 Mart’ta Bitcoin’in 100.000 dolara doğru ilerlediğini ve tarihsel verileri kanıt olarak göstererek söyledi.

McGlone’un öngörüsü, Grayscale Bitcoin Trust hisselerinin geçen yılki Kara Perşembe çöküşüyle ​​aynı zamana denk gelmesi için yapılan indirime dayanıyor. İndirim, söz konusu hisselerin Bitcoin’in değerinden daha düşük bir fiyata satın alınması ve satılması anlamına gelir.

Twitter kullanıcısı “Lee Hendricks”, yakın zamanda borsa yatırım fonları ve diğer kripto fonları tarafından başlatılacak olan Grayscale indiriminin baskısıdır. bir sonucu olduğu iddia edildi.

Influencer ve YouTuber Lark Davis ve Bloomberg stratejisti 4 Mart’ta “İlk büyük fiyat dalgasını geçtik” dedi. çok daha büyük fiyat dalgası göreceğimizi iddia etti.

Bu #bitcoin Boğa koşusu henüz başlamadı bile! Henüz ilk büyük fiyat dalgasını geçtik. 2. dalgaya hazır olun.

– Lark Davis 

Teknik analist Kaleo, 2 Mart’ta paylaştığı grafik ile BTC’nin Nisan ayına kadar 100.000 dolar göreceğini söyledi

Analist, iki yıl önce yaptığı bir analizde, BTC’nin 2021 ortasına kadar 200.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin etmişti. Kaleo, yeni bir gönderide Hala bunu gerçekleştirmeye inandığını söyledi:

“Bu, Bitcoin için şimdiye kadar yapılmış en doğru uzun vadeli tahmin. BTC bu döngüde 200.000 $ görecek. “

Başka bir analist MasterChangz Bitcoin’in 2021 ortasından önce, muhtemelen Nisan ayı başlarında 200.000 dolara ulaşacağını öne sürdü. Analist, önümüzdeki iki hafta içinde 77.000 doları hedefliyor.

Tüm bu olumlu yorumlara rağmen, Mart ayı kripto para piyasası için kanlı geçebilir. Bitcoin, son dokuz yılın altısı için Mart ayında ortalama yüzde 5,8 düştü. Kripto para geçen yıl Mart ayında yüzde 50’den fazla düştü.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 54,559.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!