Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı

Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı -Dave Wave Bitcoin tahmini ve bitcoin yatırımı düşünenlerin treni kaçırdığını paylaştı. Analistin BTC yorumu dikkat çekti!

Fiyattaki son dip için bekleyenler “Bitcoin treni çoktan kaçtı”

Bildiğiniz gibi, geçen yıl Bitcoin ciddi bir düzeltme geçirdi. Kripto para birimlerinde, düzeltme her zaman korku olarak gerçekleşir, ancak bu sefer düzeltme tahmininin en başından beri haklı olduğunu söyleyen kripto para birimi analisti. Analiste göre, dip fiyatını görmek ve bu fiyata Bitcoin satın almak isteyen tüccarlar bu treni kaçırabilirler.

İsimsiz bir analist olan Dave the Wave, Twitter takipçilerinin çoğuna Bitcoin’in son minimum fiyatının 6.400 $ olduğunu ve bunu kaçıranlar için dalış olmadığını söyledi.

Geçen sonbahardan sonra, kripto para birimi tüccarı Dave the Wave, 2022’nin sonunda dünyanın önde gelen kripto para biriminin 110.000 dolar gönderecek bir parabolik boğa koşusu başlatacağını söyledi.

Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı Temsili Görsel

Teknik bir analist ayrıca takipçilerine dip balıkçılığının bitcoin için akıllı bir hareket olmadığını söyledi. Bunun yerine, trader’ların tren kalkmadan önce BTC almaları gerektiğini savundu. Teknik Analist Kripto durumu şu şekilde açıkladı:

«BTC [bir sonraki son dipte] Mükemmel fiyata satın alabileceklerini düşünenler kendilerini kandırıyorlar.

En iyi taktik, fiyat “satın alma bölgesinde” olduğunda ortalamanın üzerinde bir fiyattan satın almaktır … Bunu, bir yıl önce minimum 3000 $ ‘lık bir fiyatla söyledim.

Küresel ekonominin durgunluğunda teknik analist Dave, yatırımcıların değerine göre bitcoin eksikliğini takip eden hisse senedi akış modelini unutmaları gerektiğini söyledi.

Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı – Analist, ABD dolarının aşırı enflasyon riski altında olduğu fikrinin çok ciddiye alınmaması gerektiğini söyledi. Yetkili, şimdi BTC için ne kadar talep olacağını izlememiz gerektiğini de sözlerine ekledi.

Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı
Uzman Analiste göre Bitcoin Treni Çoktan Kaçtı Temsili Görsel

… Ve hiperenflasyonist bir hipoteze gerek yok.– Dave Wave (@davthewave) 

Dave the Wave Bitcoin treninin kaçtığını söylüyor, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize yazabilirsiniz!

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!