Utopia P2P’nin Crypton’u ile Online Gizliliğinizi Geri Kazanın

crypton
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günümüzün hiper bağlantılı dünyasında, gizlilik (veya bunun eksikliği) artık daha önemli ve
her zamankinden daha fazla sorun. Kişisel verileriniz, reklamcılar ve reklam verenler için değerli bir veridir. sizi incelemek (ve sansürlemek) isteyebilir. Sizi izlemenin en etkili yollarından biri
çevrimiçi, yaptığınız işlemleri ve işlemlerinizin dijital izlerini takip etmektir.

1984 Yılında kimliğinizi korumak için Utopia’yı Peer-to-Peer ekosistemi olarak yaratıldı ve bu ağın kalbinde özel, dijital para birimi Crypton var.
(CRP).

Crypton tam olarak nedir ve bununla neler yapabilirsiniz?

Crypton, 3 saniyeden daha kısa sürede kalıcı olarak yerleşir, entegre API’ler aracılığıyla mikro işlemlere ve otomatik ödemelere olanak tanır. Tüm işlemler sadece hızlı değil, aynı zamanda izlenemez ve geri alınamaz.

Crypton, Kasım ayında Utopia P2P ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olarak piyasaya sürüldü. ICO, özel yatırımcılar veya ekip tahsisi olmadan 18, 2019. Blok zincirine dayanmaktadır. teknolojisi ve kullanıcılara tam bir anonimlik ve özgürlük sağlamak için tasarlanmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, hızlı işlem yapmak isteyenler için en uygun dijital para birimidir.

Cryptonu diğer kripto para birimlerinden farklı yapan nedir?

Şu anda piyasada farklı kripto para birimleri seli var. Bazıları büyük bir ilgi ve tantanayla çevrilidir. Bir kripto para birimini benimsenmek (ve dolayısıyla değerini korumak), ancak, sadece aldatmacadan daha fazlasını sunmalıdır. O kendini rekabetten ayırmak için tanımlayıcı niteliklere ihtiyaç duyar.

Crypton’u diğer kripto para birimlerinden ayıran iki temel özellik, Varsayılan olarak tamamen özel olan karmaşık şifreleme ve işlemler.

Daha önce de belirtildiği gibi Crypton, Utopia ekosisteminin bir parçasıdır; amacı olan bir sistem
gizliliğinizin tam olarak korunmasını garanti eder. Tıpkı Bitcoin gibi, Crypton da tek bir varlık. Tamamen merkezi olmayan bir sistemdir ve herhangi bir otoriteden bağımsız çalışır; şirket, kurum, merkez bankası ve hatta hükümet. Çünkü merkezi kontrol yok veya sunucu, Crypton ve aslında tüm Utopia ağı, saldırıyı veya döviz piyasalarında fiyat manipülasyonunu önler.

Diğer birçok kripto para birimi, savunucularının sizden istediği kadar özel değildir. inan. Bazıları meta verileri taşır ve yeni para birimlerine dönüştürülebilir, bu da orijinal zincir. Bu gibi durumlar gizliliğinizi tehlikeye atarken aynı zamanda orijinal para birimi saldırıya karşı daha savunmasız kalır.

Ancak, 1984 Group for Utopia tarafından geliştirilen en son teknoloji, Crypton hiçbir şekilde çatallanamaz veya sömürülemez. Dahası, yaratıcılar bile Utopia ekosistemi algoritmalarını değiştirebilir – ve buna Crypton için olanlar da dahildir.

Şifreleme özellikleri varsayılan olarak u-cüzdanda sağlanır. Tüm varlıklarınız bir çok düzeyli kriptografik yöntemlerle korunan şifreli kapsayıcı. Para biriminiz olacak emrindeki bilgi işlem gücüne bakılmaksızın herhangi bir hackerdan korunur.

Crypton ağındaki işlemler, depolama kadar güvenlidir. İşleminiz şifrelenmiştir ve bir kriptografik imza, işleminizin aktarımını blok zinciri. Hiç kimse işlemlerinizi IP adresinize bağlayamaz. Başka bir deyişle, hiç kimse Crypton kullanırken kimin kime ne ödediğini öğrenebilir.

Cryptonun Geleceği

Crypton çok genç bir para birimi olduğundan, onu diğerleriyle karşılaştırmak zor kripto para birimidir. Bununla birlikte, Crypton’un yalnızca güçten güçleneceği görülüyor. Birkaç kripto borsası Crypton’u ücretsiz olarak barındırmak istiyor.

Crypton, devrim niteliğindeki Utopia P2P ekosisteminin özel dijital para birimi olduğu için, buna olan talep, yalnızca ekosistemin benimsenmesi artmaya devam ettikçe artacaktır. Var bir arama yaparak teyit edilebilecek.

Crypton bir sonraki Bitcoin olabilir mi? İlk benimseyenlerini şu ülkelerde zenginleştirecek mi?
en büyük kripto para birimlerinin sahip olduğu şekilde mi? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var ve
kaçınılmaz olanın beklentisiyle sizi aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!