Pazartesi, Mart 1, 2021

Ünlü Yatırımcı ‘Yıl bitmeden Bitcoin’de 100 bin doları göreceğiz”

Bitcoin’in fiyatı bu hafta yeni ATH’ler kaydediyor, Çoğu popüler Analist dijital varlığın bu boğa koşusunu ne kadar yükseltebileceği konusunda bir fikre sahip. Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci onlardan biri.

Finansçı kısa süre önce Bitcoin’in nereye gideceğine dair fikrini paylaştı. Scaramucci “Yıl sonundan önce Bitcoin’de 100.000 $ göreceğimizi düşünüyorum” dedi.

Bir ay önce Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, Bitcoin’in 1 milyon dolarlık fiyat hedefi tahminini açıklamak için aynı platformda göründü. Pompliano, ABD dolarının zayıflığının ortasında hem halka açık hem de özel şirketlerin Bitcoin’i hazinesine koyacağına ve bir talep duvarı oluşturacağına inanıyordu.

Scaramucci yatırımcıları uyardı, ancak yılın geri kalanında Bitcoin’de yükselişe devam ediyor. Finansçının fonunda yarım milyar dolardan fazla Bitcoin var. Buna karşılık, ekonomist ve Bitcoin eleştirmeni Nouriel Roubini, Bitcoin’in fiyatının “yükseliş ve düzeltmeler” nedeniyle yeni ATH’lere ulaştığını söyledi.

“Bitcoin yıl bitmeden 100.000 $ göreceğimizi düşünüyorum. Arz talep durumu bunu gösteriyor “

– Squawk Kutusu (@SquawkCNBC)

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 45,194.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98