Diğer
  Ana SayfaHaberÜnlü Uzman Yatırımcı Bitcoin'in Yükseleceği Seviyeyi Açıkladı!

  Ünlü Uzman Yatırımcı Bitcoin’in Yükseleceği Seviyeyi Açıkladı!

  -

  Bitcoin fiyatındaki belirsizlikler devam ederken ünlü trader Michaël van de Poppe’den gelen Bitcoin tahmini yatırımcıları umutlandırdı! İşte detaylar…

  Bitcoin Nereye Kadar Yükselecek?

  Bitcoin (BTC)

  Ünlü kripto trader’ı Michael van de Poppe bu sabah Bitcoin (BTC) için yaptığı son teknik analizi tweetledi. Tweet’e göre BTC için 27.900 dolar seviyesindeki kritik fiyat seviyesi, pazar liderinin fiyatının bir gecede 28.700 dolara yükselmesine neden oldu.

  Van de Poppe; paylaşımını, BTC fiyatının önümüzdeki günlerde 30.000 dolara yükselmeye devam etmesini muhtemel olacağını paylaşarak sonlandırdı. Van de Poppe tarafından dün yüklenen bir video analizinde, BTC için yukarı yönlü hedefini 40.000-45.000$ arasında belirlediğini ifade etti.

  Van de Poppe analizinde, Dolar Endeksi’nin önümüzdeki haftalarda güçlü bir düzeltme yaşayacağına inandığını ve bunun kripto ve BTC gibi daha yüksek riskli varlıklar için yükseliş olacağını paylaştı. Ayrıca, BTC’nin bir düzeltme yaşamadan ve ardından ralliye devam etmeden önce toparlanacağı birkaç aylık bir pencereye sahip olacağını belirtti.

  Yazı sırasında, BTC fiyatı 28.050$ dolar seviyelerinde işlem görüyor. Bitcoin son 24 saatte %-0,87’lik bir düşüş gördü. İkinci en büyük kripto para birimi Ethereum fiyatı ise %4,2’lik artışı ile 1900 dolar üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler