Ünlü Trader’dan Boğalara Çağrı: Korkmayın

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Eric Choe, hem kripto para birimlerinde hem de borsalarda 7 yıllık deneyime sahip olan ünlü bir trader. Bitcoin (BTC)’deki devam eden düzeltme ve ayıların, boğaların izlerini silme umutları hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Marttaki gibi Düşüş Olmayabilir ancak Dikkatli Olun

Trader Choe, 9.000 doların altındaki seviyelere yapılan düzeltmenin Bitcoin’in (BTC) çok ihtiyaç duyduğu bir şey olduğunu vurguladı. Yani, boğalar bundan korkmamalıdır. Ancak bu, “alttan Bitcoin satın almanın” zamanı olduğu anlamına da gelmeyebilir.

Eric Choe, Bitcoin (BTC) birikiminin bir sonraki aşaması olarak kendimizi başka bir ‘büyük ya da küçük’ dalış için hazırlamamız gerektiğini söyledi. Bununla birlikte, analizinin en ilginç noktası bu “dip” in büyük ya da küçük olmasıydı.

Bitcoin (BTC) fiyatının Mart ayında en düşük seviyelerin altına düşmeyeceğini itiraf etti. Hatırlarsak, 12 Mart 2020’de kripto para dünyasının Kara Perşembe günü; Dijital varlık, bazı spot borsalarda 3.700 dolar ve türev ticaret platformlarında 3.200 doları gördü.

Ancak boğalar tarafından yeni bir katliam olasılığı göz ardı edilmemelidir. Eric Choe kişisel olarak böyle bir senaryoya hazır olduğunu söyledi.

Bitcoin Finansallaşması ve Kurumlar

Bu değerlendirme, kripto pazarında büyük bir kurumsal alıcı istilası durumunda değişebilir.

Bu yılın başlarında, büyük kurumlar zaten Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) aracılığıyla 26.000 Bitcoin (BTC) satın aldı. Bu kripto paralar 1 yıl boyunca kilitli kalmaktadır. Buna ek olarak, büyük ölçekli kurumsal yatırımcılar yüksek performanslı Bitcoin (BTC) madenciliğine de güçlü bir ilgi gösterdi.

Haber İçeriği: Ünlü Trader Boğalar Denilen: Düzeltmekten Korkma!

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster