Ünlü Milyarder’den SEC’e Dikkat Çeken Eleştiri!

mark cuban
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) Ripple ve bir çok oluşuma açtığı soruşturmalar ile tanıyoruz. Öyle ki son olarak Binance’a dahi soruşturma açılabileceği gündeme gelmişti.

Son olarak SEC eski internet uygulama şefi olan John Stark Bitcoin ve diğer kripto paraların pratik kullanımının çok az olduğuna ve kripto para yatırımcılarının bilgisayar korsanlarını güçlendirdiğini söyledi.

Bu sözlerin üzerine ünlü milyarder Mark Cuban ise Stark’ı kripto para anlayışından dolayı eleştirdi.

Çeviri: “CNBC’yi izliyorum ve eski SEC çalışanı kesinlikle kriptodan anlamıyor. Onun hiç bir faydası olmadığını söylüyor. Kesin olan şey şu ki kripto, iş dünyasına SEC’ten daha pozitif bir etki yapacak. Onu geliştirmekte olduğumuz uygulamalar konusunda eğitmekten mutluluk duyarım.”

Ayrıca Cuban kripto paraların kullanım örneklerini yazdı: “Sigorta. Para transferi. Dijital dosyalar için kaynak. Dijital içerik için pazar yeri. Bireysel Bankacılık. Tahmin piyasaları. Bankacılık. Yapılandırılmış finansal ürünler. Varlıkların parçalanması. Oyun ödülleri. Yakında biletleme.”

Cuban geçtiğimiz aylarda kripto paralar için faydalı değil açıklamaları yaparken bugün, bunun tersi söylemler kullanıyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!