Ünlü Milyardar Mark Cuban Kripto Para Açıklamalarına Devam Ediyor!

Borsa İstanbul Düşüş Trendini Bozdu! (3)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban uzun süredir kripto paralarla ilgili açıklamalar yapıyordu.

Bu açıklamalarına bir yenisini ekleyen Mark Cuban’ın açıklaması:

“İlk olarak 2012 yılında insanlar bir para birimi olarak bana Bitcoin’den bahsettiklerinde bunun işe yaramayacağını düşündüm. Ancak sonra Bitcoin’in altından daha iyi olduğunu düşünmeye başladım. Matematiksel olarak arzının sınırlı olması nedeniyle Bitcoin’in fiyatı da yükselecek.”

Ayrıca portföyünü de paylaşan Cuban %60 Bitcoin, %30 Ethereum, %10 diğer kripto para birimlerine yatırım yaptığını açıkladı.

Bu sözlerine rağmen Bitcoin’i bazen yerden yere vuran Cuban, Ethereum’un Bitcoin’i geçeceğine inanıyor. Özellikle Ethereum 2.0 güncellemesini aldıktan sonra Bitcoin’i geçeceğine inanıyor. ”Akıllı sözleşme” teknolojisinin kripto para sektöründe devrim olduğunu açıklayan Cuban’ın bu açıklamasından sonra portföyündeki %10’luk kısmın hangi kripto paralar olduğunu tahmin etmek çok da zor gözükmüyor.

Son olarak Cuban, Bitcoin’in altın gibi tasarruf aracına dönüştüğünü açıkladı.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!