Ünlü Girişimci Bitcoin’in Gelecekteki Potansiyeli Hakkında Konuştu

Bitcoin (BTC) 1
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü olmanın yanı sıra Amerikalı girişimci Anthony Scaramucci, Bitcoin’in değeri ve gelecekteki potansiyeli hakkında açıklamalarda bulundu.

SkyBridge Capital’ın kurucusu Scaramucci Bitcoin’in bu düşüşünden dolayı şaşkın olmadığını belirtti. Bitcoin’in 24 ay içerisinde yeni zirvelere ulaşacağına inandığını söyledi.

Öyle ki Bitcoin’in mevcut aşağı yönlü oynaklığın üstesinden gelinebileceğine dair güvence dahi verdi. Bitcoin’in 2021 performansının son düşüşe rağmen %10 yükselmesiyle etkileyici olduğunu belirtti.

Bitcoin’i Amazon ile karşılaştıran Scaramucci ilginç bir karşılaştırmaya imza attı. 20. yüzyılın sonlarında, çok uluslu e-ticaret devi emekleme dönemindeydi ve hisse senedi fiyatı da oldukça değişkendi. Şimdi ise o dönem yatırım yapanların büyük karlar elde ettiğini ifade etti.

Son olarak Bitcoin’i uzun vade tutan yatırımcılara değinerek bu kişilerin kazanacağını söyledi. Son olarak ”Bundan bir veya iki yıl sonra burada oturacağımızdan ve bu oynaklık hakkında konuşacağımızdan çok eminim, ancak önümüzdeki 24 ay boyunca Bitcoin’in yükselişine de şaşıracaksınız.” söylemlerine yer verdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 36,053.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!