Pazartesi, Kasım 30, 2020

Ünlü Ekonomist’ten Bitcoin, Altın ve Gümüş Yatırımcılarına Uyarı!

Ünlü Ekonomist Robert Kiyosaki, daha önce Korona Virüs’ün en yoğun yaşandığı tarihlerde de insanlara Bitcoin alma tavsiyesinde bulunmuştu ve geçtiğimiz günlerde Bitcoin 16.000$ seviyesine çıkmıştı ve Kiyosaki’yi yanıltmamıştı.

Robert Kiyosaki attığı Tweet;

Bitcoin patlaması altın ve gümüşü yeniyor. Bu ne anlama geliyor? Şimdi alabildiğin kadar satın alsan iyi olur. Tren hareket ediyor. Dolar ölüyor. Gümüş hala herkes için uygun. Dolar çöktüğü için önemli olan fiyat değil, kaç tane altın, gümüş veya Bitcoin sahibi olduğunuzdur.

Bitcoin’in en güvenli varlık olduğunu belirterek Altın, Dolar, Gümüş ve diğer yatırımları geride bırakacağını duyurdu.

Bitcoin’in enflasyona karşı dayanıklı varlıklara göre çok daha hızlı büyüyüp yayıldığını belirten Kiyosaki, ABD dolarının ise çöktüğünü vurguladı. ABD dolarına yönelik ilginin azaldığını ve Dolar’ın yakında rezerv para birimi statüsünü kaybedeceğini söyleyen Kiyosaki, herkese yeniden Bitcoin alma tavsiyesinde bulundu.

Bu açıklamalar ve gelişmelerin devamında Bitcoin 16.000 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.82
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.06
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.65