Çarşamba, Nisan 21, 2021

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı Fiyatın 20.000 Dolara Gelmesi Gerektiğini Söyledi!

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı Mike Novogratz, Bitcoin fiyatının artık 20.000 dolara gelmesi gerektiğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatı dün önemli bir yükselişe imza attı ve yatırımcılarını yeniden heyecanlandırdı. Buna rağmen Bitcoin’in hala düştüğü noktanın 2.000 dolar gerisinde olduğunu da unutmamakta fayda var. Yatırımcılarda özellikle son haftalarda boğa piyasasında görülen hareketler kaydedilirken, en önemli Bitcoin destekçilerinden birisi olan Mike Novogratz‘ın açıklamaları hiç beklenmedik bir etki yarattı.

Ünlü Bitcoin Yatırımcısına Göre BTC Fiyatı Bu Sene 20.000 Doları Kırmak Zorunda!

Galaxy Digitalin CEO’su Mike Novogratz, yıllardır Bitcoin hakkında yaptığı iddialı tahminleri ve açıklamalarıyla öne çıkıyor. Ünlü isim Bitcoin fiyatında bu yıl istenilen seviyelerin görülmemesi durumunda BTC’den vazgeçebileceğini dile getirdi.

ünlü bitcoin yatırımcısı
Ünlü Bitcoin Yatırımcısı BTC Fiyat Tahmini

CNBC’nin Closing Bell programına röportaj veren Mike Novogratz, hem piyasanın konumunu yorumladı hem de geleceğe yönelik öngörülerini paylaştı. Bu yılın Bitcoin için en önemli yıl olduğunun altını çizen Bitcoin boğası, 20.000 doların artık gelmesi gerektiğinin altını çizdi.

Bitcoin daha önce 2017 yılında 20.000 doları kırmış olsa da şu sıralar bunun bir hayli gerisinde ve yatırımcıların birçoğu 20.000 dolara hayal olarak bakıyor. Yine de yaklaşan Bitcoin Halving ve Covid-19’un yarattığı paniğin ortadan kalkması, piyasalara beklenen trendini verebilir.

Bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.70
  THYAO.IS₺11.11
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.56
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.63