Ünlü Analistten Altın Fiyatı Tahmini!

altın yorumları
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ETF Trends Ceo’su Tom Lydon bugün altın fiyatının gelebileceği seviyeleri yorumlaadı. Ünlü analist altın fiyatını gölgede bırakan 3 temel faktör sundu.

Lydon katıldığı programda, emtialara şu an talep olduğunu söyledi. İnsanların sadece altına değil bir çok emtiaya hatta her şeye ihtiyacı olduğunu vurguluyor (yatırım olarak). Bu ihtiyacın ise altın fiyatlarına gelecek günlerde daha fazla yansıyabileceğini belirtiyor.

Ayrıca analist kripto para piyasasındaki düşüşün ardından bir çok yatırımcının emtialara yöneldiğini belirtiyor. WallachBeth Capital’ın genel müdürü olan Andrew McOrmond kripto para piyasasındaki çekilişin emtia fiyatlarına yansıdığını kesin olarak bildiriyor.

McOrmond emtia fiyatlarının hala rekor seviyeye ulaşmadığını bildiriyor. Bu nedenle McOrmond, altın fiyatının 2000 dolara ulaşması beklentisi içinde (ons).

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!