Ünlü Analist: ”Ethereum Almak İçin Doğru Zaman Olabilir!”

eth
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analistlerden Ben Lilly, Ethereum/USD grafiğini uzun süredir takip ettiğine dair söylemlerde bulundu. Her ne kadar piyasa ayıların etkisi altında kalsa da Ethereum düşüş öncesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine gelmişti. Analist, Long pozisyonu için olumlu açıklamalara yer verdi.

Lily: ”Ethereum’un 2500 Dolar seviyelerinde kilit desteğini tutması Bitcoin’in 2017 boğa piyasasından bugüne görülmeyen seviyelere düşmesi ile aynı anlama geliyor. Altcoin sezonun potansiyelini görebiliyorum.” dedi.

Analist bundan kısa bir zaman önce Grayscale için Nisan ayı sonunda varlıklar almaya başlayacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde ise Grayscale, Bitcoin 52-53 Bin Dolar seviyelerindeyken alım yaptığını açıklamıştı. Lily son olarak yaz mevsiminde gelecek olan Londra güncellemesinin Ethereum fiyat hareketlerinde ciddi değişimler yapabileceğinden bahsetti. Lily Ethereum arzında güncelleme sonrası sürekli bir düşüş beklediğini açıkladı. Ethhub.eth’nin kurucu ortaklarından Sassano ise ”ETH yakımı devam edecek” açıklamalarında bulunmuştu.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!