Ünlü Analist: “Bu Altcoin’i Almak İçin Tüm Bitcoin’imi Satabilirim.”

raoul pal
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makro ekonomist ve Bitcoin boğası Raoul Pal, Ether satın almak için tüm BTC’sini satma dürtüsüyle mücadele ettiğini söylüyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Ether fiyatının Bitcoin’e rağmen zirve yapacağını söyledi. Twitter hesabındaki açıklamalarda ayrıca şunlar yazıyor.

“DeFi (merkezi olmayan finans), non fungible token  (NFT), topluluk tokenleri ve hatta metaverse dünyalarda herhangi bir şeyi fiyatlandırdığınızda, tasarımcıların zamanı da dahil olmak üzere her şey temelde ETH’de fiyatlandırılır. ETH hızla dijitalin para birimi haline geliyor.”

“ETH 2.0’ın gelmesiyle (daha ucuz ücretler ve daha az arz), tüm temel pozisyonumu ETH’ye taşımak için tüm BTC’mi satmamak için mücadele ediyorum.”

Ayrıca Pal, kendisinin Bitcoin boğası olduğunu dile getirdikten sonra performans açısından Ether’in daha iyi varlık olduğunu düşündüğünü de söyledi.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. aliaydogan_avatar
    3 hafta önce

    vay be

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!