Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyelere Dikkat!

Adsiz-tasarim-3
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin geçen günlerde yaşadığı sert düşüşün ardından 57.500 Dolar direncinin altında işlem görüyor. Ünlü analistlerden Aayush Jindal: ”53.000 Dolar destek direncinin altında her hangi bir kırılma olursa düşüşün başlaması kaçınılmaz olabilir.” açıklamalarına yer verdi.

Ünlü Analist: ”Basit hareketlerle ortalamanın altında işlem görüyor ve 56.500 Dolar seviyelerinin üstüne çıkmak için mücadele ediyor. Kraken verilerine göre ise Bitcoin’de 55.750 Dolar civarında yeni bir düşüş kanalı var. Bitcoin, daha yüksek seviyelerde düzeltme yapabilir fakat, boğalar 56.500 – 57.500 Dolar civarında mücadele ediyor” ifadelerini kullandı.

Bitcoin fiyatı 56.000 Dolar’ın üzerinde toparlansa da boğalar güçlenmedi, 55.400 Dolar desteğini kıran Bitcoin, şimdilik kayıplarını geri kazanmaya çalışıyor. Analist, Bitcoin’in 55.500 Dolar direnç seviyelerini geçmezse daha düşük seviyelerde düzeltmeler yapacağını da ayrıca belirtiyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!