Ünlü Analist: ”Biden, Bitcoin’e Çok Zarar Verebilir”

bdn
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Başkanı Joe Biden hakkında Bitcoin için olumuz bir faktör haline gelebileceğini belirten ünlü analist Peter Brandt bir kaç neden sıraladı.

ABD’de yakın zamanda yayınlanması ihtimal olan vergi düzenlemesi bazı vergilerde artışa gidileceğini gösteriyor. Bu da yüksek gelirli ailelerin vergi artışlarından kaynaklı olarak yatırım planlarının altüst olabileceği kanısına varılıyor. Brandt, Bitcoin’in 48.000 dolar seviyelerine gelmesini vergi düzenlemesinin gündemde sıkça yer edinmesine bağlıyor. Dolaylı olarak bu düşüşün diğer Altcoin’leride Ethereum ve XRP başta olmak üzere etkilediğini söylüyor.

Brandt, bu olumuzluklara rağmen Bitcoin’in yükselişinin süreceğini düşünüyor. Bilindiği üzere Bitcoin, bu ünlü analistin en büyük varlıklarından birisi. Yüksek gelirli ailelerin bu tarz planlamalar yüzünden yatırımlarını geri alması kripto para dünyasında ve borsalarda düşüşe neden olabileceği düşünülüyor. Fakat NASDAQ 100 endeksi günü %1.44 değer artışıyla kapattı.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!