Pazar, Mart 7, 2021

Ünlü Analist, Altcoinlerin Geleceği Hakkında Konuştu !

Michaël van de Poppe, Polkadot’un yaptığı gibi XRP’yi geçeceğine inandığı 3 altcoin – Chainlink, Cardano ve Litecoin açıkladı. Ayrıca Bitcoin’in konsolidasyon için istekli olduğuna ve kolayca 40.000 $ ‘a kadar çıkabileceğine veya 30.000 $ destek seviyesine geri dönebileceğine inanıyor.

XRP, ABD Menkul Kıymetler Borsası’ndan bu yana aşağı doğru bir sarmal kaydediyor ve borsa Komisyon bunun kayıtsız bir güvenlik olduğunu iddia etti. Sonuç olarak XRP, uzun süredir sahip olduğu ‘üçüncü en değerli kripto para’ noktasını Tether ve Polkadot’a kaptırdı. Ancak analist Michaël van de Poppe’ye göre, bu hattın sonu olmayabilir. Yakın tarihli bir videoda Michaël van de Poppe, piyasa değeri açısından XRP’yi geçeceğine inandığı üç altcoin adını verdi.

Altcoin savaşı kızışıyor

Amsterdam merkezli tüccar, YouTube’daki abonelerine yine altcoin sezonu olduğunu söyledi. Çoğu altcoinin yakın gelecekte büyük ralliler kaydetmesini bekliyor. Chainlink, Cardano ve Litecoin’i yakında XRP’yi geçmeyi beklediği üç kripto para birimi olarak seçti.

“Tanık olduğumuz şey, altcoinlerin kış uykusundan uyanmasıdır. Aslında Bitcoin’e ayak uydurmaya başlıyorlar.”

Van de Poppe, Chainlink’in son piyasa hareketini 2020 rallisine benzetti. Kripto para birimi, her destek seviyesinin öncekinden daha yüksek olduğu bir konsolidasyonun ardından gelen kesintileri kaydetti. Bu yıl, Chainlink benzer bir trend izliyor ve bu da büyük bir rallinin yaklaştığını gösteriyor.

Tutulacak kritik alan 13 dolardı. Bunu tuttuk ve hızlanmaya başladık. Devam etmeden önce biraz daha konsolidasyon olacak.

Chainlink, baskı anında 21,51 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz ay, kripto para birimi tüm zamanların en yüksek fiyatını 23,37 $ olarak kaydetmek için %47,3 oranında değer kazandı. Diğer iki altcoin, Litecoin ve Cardano da geçtiğimiz hafta dalgalanmalar kaydetti. Litecoin %12.63 değer kazandı ve şu an 163.82 $ seviyesinde işlem görüyor.

Cardano, son yedi günde %18,24 artışla 0,377 $ seviyesinden işlem gördü. 11,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile Cardano şu anda altıncı en değerli kripto para birimi ve XRP’nin sadece 2,4 milyar dolar gerisinde.

Van de Poppe’nin fiyat rallileri için hazır olduğuna inandığı diğer altcoinler Cosmos ve Curve, her ikisi de bu yıl fiyatlarını ikiye katladı. Abonelerine şunları söyledi:

Altcoinler kış uykusundan uyanıyor ve siz hiçbir şey görmediniz. 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir sonraki boğa döngüsünde küçük bir hareket olacağı çok büyük hareketler göreceğiz.

Van de Poppe daha önce 2021’i altcoin yılı olarak lanse etmişti. Analist; Ethereum, Polkadot, Monero, Litecoin, VeChain ve Zilliqa’yı bu yıl izlenecek altcoin’ler olarak seçti.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22