Pazar, Ocak 24, 2021

Uniswap’in toplam işlem hacmi 50 milyar doları aştı

Önde gelen merkezi olmayan borsa olan Uniswap, İşlem hacminde 50 milyar doları aşarak, Merkezi olmayan borsa (DEX) endüstrisinde yeni bir çığır açtı.

Uniswap kurucusu Hayden Adams, 15 Aralık’taki gönderisinde, Platformun tüm ömrü boyunca 26.000 çift için 51.7 milyar dolarlık işlem yaptığını duyurdu. Bu, Çift başına yaklaşık 2 milyon dolara eşittir.

Uniswap, Son üç ayda her ay gördüğü 10 milyar doları korumayı başarırsa, Platformun toplam işlem hacmi sekiz yıl içinde 1 trilyon doları aşabilir.

Kripto topluluğunun bazı üyeleri, Uniswap’in hacminin çoğunun kaynağına şüpheyle bakıyor. Platform herhangi bir KYC (müşterinizi tanıyın) veya token listeleme için seçim süreci içermez.

Twitter kullanıcısı “Cyber ​​hokie“, Platformun hacminin büyük çoğunluğunun karanlık web pazarlarından ve kara para aklama ve hacim enflasyonu gibi eylemlerden geldiğini savundu. İleri sürmek.

Platform, Yasadışı para için sık kullanılan bir hedef haline geldi. Eylül ayında Hong Kong merkezli borsa KuCoin’den 200 milyon dolar değerinde kripto çalan siber saldırgan, 1.2 milyon dolarlık SNX’i aklama için Uniswap’e aktardı.

Uniswap’te kilitlenen toplam değer, Protokolün ikinci versiyonunun 18 Mayıs’ta piyasaya sürülmesinin ardından bugün 36.5 milyon dolardan 1.37 milyar dolara yükseldi ve Uniswap beşinci en büyük DeFi protokolü oldu. Uniswap, Haftalık DEX hacminin yüzde 59,5’ini temsil ediyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 31,404.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39