Uniswap (UNI) ve Stellar’ın (XLM) Diğer Altcoinlere Göre Avantajları Nelerdir?

Bitcoin (BTC) 5
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin piyasasının tamamı şu anda karışık sinyaller veriyor. Fiyatta büyük dalgalanmalar var. Peki Uniswap (UNI) ve Stellar’da (XLM) durumlar ne?

Ethereum Classic 2021’de en büyük rallisini kaydederek 179 dolara ulaşırken, diğer altcoinler ya kilit aralıklar arasında konsolide oluyor ya da bir trend değişikliğini gösteriyordu.

Geliştirme perspektifinden bakıldığında, Uniswap’in V3’ü Ethereum ana ağında yayınlanmasıyla büyük bir ses getirdi.

Stellar da ağdaki önemli olumlu gelişmeleri vurgulayan 2021 birinci çeyrek raporunu duyurdu.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, bu altcoinler potansiyel olarak birkaç hafta içinde istikrarlı bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

Uniswap V3 lansmanının fiyat üzerinde farklı bir etkisi oldu.

Uniswap, Nisan ayı sonuna doğru yüzde 33’e yakın bir artış gösterdi. Önceki direnç aralığının (grafikte vurgulanmıştır) üzerine kırılan UNI, anında direnci 44 dolardan oluşturdu. Lansman duyurusunun varlığı 53 dolara doğru ilerletmesi bekleniyordu.

Uniswap TVL ve 24 saatlik hacim

UNI’nin fiyatı muhtemelen V3’ün anlaşmasında da yükseliş özellikleri gösterebilir.

Stellar’da 1 dolar mümkün mü?

Stellar, Şubat ayındaki büyük rallide 0.60 dolarlık yeni bir zirveye ulaştı. Bununla birlikte, o zamandan beri varlık 0,40 ila 0,69 ABD doları arasında bir destek arasında gidip geldi. Nisan ortasında yeni bir zirveye ulaşıldı ve fiyat şu anda yine aynı aralıkta.

Son birkaç gün içinde Stellar yüzde 28 artış yaşadı ve bunun olası nedeni 2021 ilk çeyrek bilançosu olabilir. Bilançoya göre XLM tokenleri için ilgili varlık işlemleri 280 milyon dolara ulaştı.

2021’de kalkınma istatistikleri fiyat değerlenmesini göstermeye yardımcı oldu. Stellar’ın işlevsellik açısından büyümesi, toplu olarak fiyatı üzerinde bir etkiye sahip olabilir.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!